Instalacje Elektryczne Kielce

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Revolta Renata Marzec
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie nie było specjalnie skomplikowane - ot, zwykły montaż skrzynki z bezpiecznikami. Prawdziwego fachowca można jednak poznać nie tylko po tym, jak podchodzi do łatwych zadań, ale również do tych ekstremalnie łatwych. Spodobało mi się zaangażowanie tego elektryka, połączone z dużą wiedzą i umiejętnościami. Numer już zapisałem sobie na wszelki wypadek."
Wybrane zlecenia

Fachowiec do montażu skrzynki z bezpiecznikami

Herby, Kielce
Dzień dobry, poszukuję kogoś kto ma wszystkie aktualne uprawnienia żeby wykonać taką usługę i wystawić zaświadczenie, które będziemy mogli przedstawić w energetyce. Poprzednia skrzynka uległa awarii. Zależy nam na sprawnym wykonaniu usługi, ponieważ mamy przez to opóźnienia w produkcji.

Jaki jest koszt naprawy instalacji elektrycznych?

Pakosz, Kielce
Witam. Interesuje mnie wycena sprawdzenia całej instalacji, wykrycia problemu oraz jego usunięcia. Jeżeli będzie to wymagało np. kucia, również będę się podejmował usługi, ponieważ trzeba wszystko w mieszkaniu po moich dziadkach doprowadzić do porządku i przygotować pod przyszły wynajem.

Ile kosztuje podłączenie instalacji fotowoltaicznej?

Sady, Kielce
Witam serdecznie. Postanowiłem na włąsną rękę zamówić wszystkie niezbędne elementy i zaprojektować jak będzie moja instalacja wyglądać oraz działać. Brakuje mi tylko elektryka specjalisty, który ma doświadczenie w montażu i będzie mógł to wykonać.

Potrzebna wymiana rozdzielni

Podkarczówka, Kielce
Dzień dobry, potrzebuję firmy, która ma w tym tygodniu jeszcze wolny termin żeby wymienić takie coś u nas w biurze. Wykupiliśmy całe piętro i w celu ujednolicenia pracy naszych systemów musimy zmodernizować instalację, ale musimy zacząć właśnie od rozdzielni. Plan i projekt jest gotowy, wystarczy to wszystko wykonać.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502