Pogotowie Elektryczne Kalisz

Usługi Elektryczne i Ślusarskie oraz Serwis Drzwi i Bram Łukasz Gonera
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W domu wywaliło mi korki i skontaktowałam się z tym fachowcem, by zasięgnąć jakiejś pomocy w tym zakresie. Co do samej pracy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Pan usługę wykonał solidnie i z dużą dokładnością. Jedynie cena mogłaby być nieznacznie niższa. Polecam każdemu, kto szuka dobrego elektryka."
Piwonice
Usługi Elektryczne Mariusz Zdobski
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą przepalonych przewodów ten elektryk poradził sobie bardzo dobrze. Robota nie była dla niego żadnym wyzwaniem, widać było, że doskonale zna się na swojej pracy, którą bardzo lubi. Naprawa przebiegła solidnie, czysto i rzetelnie, a cena za usługę nie była wygórowana, chociaż początkowo obawialiśmy się, że koszty będą znacznie wyższe. Polecamy z całego serca to pogotowie elektryczne."
Śródmieście II, Kalisz
Usługi Elektryczne i Serwis Anten GK Tech Krzysztof Galas
5
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pilnie potrzebny był mi elektryk do sprawdzenia instalacji odgromowej. Trafiłam doskonale, gdyż jest to bardzo solidny fachowiec, który nie boi się nietypowych zleceń. Na dodatek ma bardzo atrakcyjny cennik, który nie naciąga klienta na nie wiadomo jakie koszty. Jakość jego usług była znacznie lepsza niż satysfakcjonująca, więc jego numer sobie zachowam na przyszłość - kto wie, kiedy znów mi się przyda."
Zagorzynek, Kalisz
Serwis Elektryczny i Usługi Naprawy Klimatyzacji Jan Kubiak
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W trakcie prac remontowych w moim domu przez przypadek przeciąłem przewód. Skontaktowałem się z elektrykiem w celu usunięcia tej awarii i złego słowa powiedzieć nie mogę. Naprawa w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Na dodatek ma bardzo przystępny cennik usług, dzięki czemu nie przepłaciłem za wizytę. Polecam każdemu, kto zmaga się z podobnym problemem."
Serbinów, Kalisz
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Zagorzynek, Kalisz
Dzień dobry państwu. Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd elektryka w dniu dzisiejszym? W bloku w którym mieszkam powstało spięcie na przewodzie elektrycznym i nie mamy prądu na klatce schodowej. Jest to niebezpieczne bo w ciemności ktoś może ze schodów spaść. Dlatego zależy nam by państwo jak najszybciej to naprawili.

2021-08-25 Tyniec
Dobry wieczór, dziś dosłownie przed chwilą w biurze wyrzuciło nam różnicówkę. Chciałbym zamówić fachowców z pogotowia elektrycznego 24h by jeszcze dziś usunąć usterkę. Bo tak nie możemy pracować nawet światła nie ma. Biuro mieści się tak mniej więcej kilometr od ścisłego centrum naszego miasta.

2021-08-20 Śródmieście II
W naszej firmie produkującej sałatki doszło dziś do zwarcia, jedna z pracownic potknęła się o wystający kabel od wagi i wyrwała go z maszyny produkcyjnej. Uszkodzony przewód niestety wywołał zwarcie i maszyna przestała działać, nie możemy kontynuować przez to dalszej produkcji, jeśli nie zrealizujemy tego zamówienia dziś to firma zostanie obciążona strasznie wysokimi kosztami. Przyjadą państwo do usunięcia zwarcia?

2021-08-09 Zagorzynek, Kalisz
Dosłownie przed chwilą w naszej firmie doszło do wybicia bezpieczników i niektóre maszyny przestały nam działać. Mamy mnóstwo zamówień i nie możemy pozwolić sobie na taki przestuój w pradukcji. O której godzinie pogotowie elektryczne może najszybciej przyjechać?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502