Instalacje Elektryczne Kalisz

Usługi Elektryczne i Serwis Anten GK Tech Krzysztof Galas
5
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie serwis do montażu instalacji elektrycznej. Numer do tego fachowca dostałam od znajomej i muszę powiedzieć, że zarówno w jej, jak i moim przypadku panowie sprawdzili się bez zarzutu. To bardzo kompetentni, życzliwi i kulturalni panowie, którzy znają się na swojej pracy i widac, że lubią ją wykonywać. Dodatkowo mają bardzo przystępny cennik usług, który nie naciąga na nie wiadomo jakie kwoty. Polecam serdecznie!"
Usługi Elektryczne i Ślusarskie oraz Serwis Drzwi i Bram Łukasz Gonera
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie serwis elektryczny do wymiany skrzynki z bezpiecznikami w bloku. Tego fachowca poleciła mi znajoma i muszę powiedzieć, że to był dobry wybór. Panowie elektrycy byli bardzo kompetentni i konkretnie odpowiadali na moje pytania. Aż miło było popatrzeć jak pracują, bo widać było, że ich zawód to również pasja. Polecam z czystym sercem!"
Usługi Elektryczne Mariusz Zdobski
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie obejmowało wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Panowie nieco się spóźnili, jednak pracę wykonali solidnie, więc jestem skłonny przymknąć oko na to małe uchybienie. Cena też była niczego sobie, gdyż konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej. Firmę mogę oczywiście polecić, jeśli ktoś poszukuje rzetelnego elektryka."
Serwis Elektryczny i Usługi Naprawy Klimatyzacji Jan Kubiak
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bez wątpienia jeden z lepszych fachowców dostępnych w okolicy. Zależało mi na przeglądu nieco już podstarzałej instalacji elektrycznej w moim biurze i ten elektryk spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Na plus zasługuje szybkość jego interwencji, bo nie kazał mi na siebie długo czekać, w przeciwieństwie do kolegów po fachu. Cena też była do zaakceptowania."
Usługi Hydrauliczne Kokos Instalacje Dariusz Marszał
4
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Współpracowałem z tym fachowcem w zakresie wymiany przewodów w domu i muszę powiedzieć, że była to owocna współpraca. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z bardzo konkretnym i rzeczowym specjalistą, który nie tylko zna się na swojej pracy, ale również sumiennie podchodzi do swoich obowiązków. Cena? Bardzo przystępna. Polecam, jeśli ktoś z jakiegoś powodu jeszcze nie jest zdecydowany."
Wybrane zlecenia

Fachowa wymiana skrzynki z bezpiecznikami

2021-08-10 Widok, Kalisz
Dobry wieczór. Mam nadzieję, że uzyskam tu sprawną pomoc. Szukam elektryka z uprawnieniami do wymiany skrzynki z bezpiecznikami. Miejsce usługi to przedszkole miejskie, dlatego zależy mi, żeby był to profesjonalny elektryk. Prosze o wycenę takiej usługi oraz podanie terminów, w jakich mogłaby odbyć się ta usługa.

Jaki jest koszt naprawy instalacji elektrycznej?

2021-07-28 Ogrody
Chciałbym zapytać o możliwość przyjazdu elektryka do mojego domu w dniu dzisiejszej. Mieszkam w domu jednorodzinnym i jest awaria instalacji elektrycznej. Nie działa prąd na parterze i na pierwszym piętrze w kilku gniazdkach. Czy mogę liczyć na sprawną i skuteczną naprawę instalacji elektrycznej? Jaki jest koszt usługi?

Potrzebne na już podłączenie instalacji elektrycznej

2021-07-27 Piskorzewie, Kalisz
Czy mozecie mnie poratować i wysłać fachowca do naprawy instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu? Nie mam prądu od kilku godzin, co nie ukrywam jest dla mnie ogromnym kłopotem. Proszę, wyślijcie tu kogoś szybko, bo dotychczas nie udało mi się znaleźć dyspozycyjnego elektryka. W jakiej cenie jest usługa?

Wymiana rozdzielni

2021-07-16 Zagorzynek
Szukam dobrego i sprawdzonego elektryka w pobliżu do usługi elektrycznej. Usługa ma mieć miejsce w domku letniskowym, który buduję na działce. Chodzi mi o wymianę rozdzielni. Czy zajmujecie się takimi usługami? Jaki jest czas oczekiwania na fachowca?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502