Pogotowie Elektryczne Jaworzno

Zakład Elektryczny Dom-El Rafał Podgórski
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Wybiło nam bezpieczniki, więc zadzwoniliśmy do pogotowia elektrycznego, by uzyskać jakąś pomoc w tym zakresie. Na szczęście panowie byli akurat dyspozycyjni i zgodzili się przyjechać od razu na nasze wezwanie. To bardzo kompetentni i profesjonalni elektrycy, którzy znają się na swojej branży i od razu wiedzieli, gdzie leży źródło problemu. Oczywiście będziemy polecać!"
Gigant
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Pogotowie Elektryczne Jaworzno
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałem problem polegający na tym, że po spięciu w gniazdku nie działała instalacja elektryczna. Zadzwoniłem do elektryka, by zasięgnąć jakiejś porady w tym zakresie i umówiliśmy się na termin wykonania usługi. Pan przyjechał punktualnie, trafnie zdiagnozował usterkę i wszystko solidnie naprawił. Polecam serdecznie!"
Kościuszki, Jaworzno
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Elektryk Raito Rafał Woźniak

Pogotowie Elektryczne Jaworzno
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W biurze mieliśmy awarię w postaci uszkodzonego przewodu. Skontaktowaliśmy się z tym pogotowiem elektrycznym w celu zasięgnięcia pomocy w tym zakresie i to był strzał w dziesiątkę. Panowie wykonali naprawę szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie, na dodatek mieli ze sobą wszelki potrzebny do tego typu czynności sprzęt i narzędzia. Polecam."
Gagarina
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk zajął się usunięciem spięcia w gniazdku i z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Miałam szczęście, że pan pracuje całodobowo, więc zgodził się przyjechać do mnie mimo późnych godzin wieczornych. Cena za usługę też była do zaakceptowania i niespecjalnie wygórowana, więc jak najbardziej mogę polecić."
Pańska Góra, Jaworzno
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fachowiec stanął przed zadaniem naprawy przewierconych przewodów, z czym zresztą poradził sobie bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem jego umiejętności, jak i dużej wiedzy, którą sprawnie wykorzystuje w praktyce. Polecam, warto mieć takie pogotowie elektryczne pod ręką."
Podwale, Jaworzno
Serwis będzie dostępny od dnia 24.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

2021-08-23 Skałka
Podłączyłam dziś sokowirówkę do gniazdka w kuchni i nagle zgasło mi światło na całym piętrze. Czy to możliwe, że gniazdko jest uszkodzone i to dlatego przy każdym jego użyciu wyrzuca korki? Sprawdzicie to?

2021-07-06 Kościuszki
Szukam profesjonalnej pomocy pogootowia elektrycznego. A mianowicie mam problem w piwnicy. Zeszłam po schodach do podziemi, żeby wziąć weki do obiadu, chciałam zapalić tam światło, jednak nagle usłyszałam dziwne syknięcie światło zapaliło się na moment, a później prąd w całym domu wysiadł. Czy to wybicie bezpiecznika? Proszę o szybkie wsparcie!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502