Instalacje Elektryczne Jaworzno

Zakład Elektryczny Dom-El Rafał Podgórski
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Montażem skrzynki z bezpiecznikami zajął się dla mnie ten serwis i jestem szczerze usatysfakcjonowana efektami pracy tych fachowców. Przyznam, że mam raczej średnie zaufanie do serwisantów, jednak tutaj absolutnie nie ma do czego się przyczepić. Zarówno wykonanie, jak i cena jak najbardziej na plus. Jeśli w przyszłości będę potrzebować pomocy elektryka, na pewno zgłoszę się ponownie."
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Instalacje Elektryczne Jaworzno
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie obejmowało wymianę przewodów, z czym fachowcy nie mieli żadnych trudności. Od razu wiedziałem, że trafiłem na dobrych elektryków, bo już telefonicznie panowie wywarli na mnie dobre wrażenie. Potwierdziło się ono, kiedy przyjechali wykonać usługę. Profesjonalnie, szybko i niedrogo. Polecam!"
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godny polecenia specjalista od instalacji elektrycznych, dla którego nie ma zadań niewykonalnych. Zlecenie dotyczyło dość starej już instalacji, którą należało zmodernizować. Ten fachowiec nie miał z tym zadaniem większych trudności, co tylko potwierdza jego fach i duże doświadczenie w tym temacie. Koszt? Bardzo atrakcyjny jak na zakres wykonanej pracy."
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Elektryk Raito Rafał Woźniak

Instalacje Elektryczne Jaworzno
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na fachowcu, który zająłby się montażem rozdzielni w bloku. Sprawa była dość pilna, dlatego cieszę się, że pan elektryk przystał na zaproponowany przeze mnie termin i zgodził się wykonać tę usługę tak szybko. Co do jego pracy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko wykonał solidnie i estetycznie, w dodatku po skończonej pracy nie trzeba było sprzątać. Cena mogłaby być nieco niższa, ale poza tym nie mam uwag. Polecam!"
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poprosiłem tego elektryka, by zajął się dla mnie montażem rozdzielni i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. To bardzo kompetentny, rzetelny i uczciwy fachowiec, któremu warto powierzać tego typu prace. Na dodatek ma życzliwe podejście do klienta, co jest rzadko spotykane. Z początku nieco martwiłem się o koszt, ale koniec końców okazał się on całkiem przystępny. Serdecznie polecam, jeśli nie są jeszcze Państwo zdecydowani."
Serwis będzie dostępny od dnia 17.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaka cena instalacji elektrycznej

Górnicze, Jaworzno
Ile wyniesie mnie przyjazd elektryka do niesprawnej instalacji elektrycznej? Mieszkam w domu jednorodzinnym i jakiś czas temu pojawił się problem z ciągłym wywalaniem korków. Chciałbym wezwać fachowca, który sprawnie wyceni usługę i wykona naprawę instalacji. Czy świadczycie takie usługi w pobliżu? Jaka jest cena naprawy?

Fachowa podłączenie instalacji elektrycznej

Cegielniana, Jaworzno
Czy świadczycie usługi w pobliżu? Szukam jakiegoś dobvrego fachowca, który zajmuje się instalacjami elektrycznymi. Chciałabym zapytać czy będzie możliwość umówienia się na przyszły poniedziałek na usługę elektryczną w moim domu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502