Pogotowie Elektryczne Grudziądz

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Radosław Pyszora
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Nastąpiło przeciążenie sieci, więc kontakt z elektrykiem był koniecznością, jako że nie znam się zupełnie na sprawach elektrycznych. Ten fachowiec spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie, był bardzo kompetentny, sumienny i niezwykle życzliwy, co jest rzadko spotykanym podejściem. Zaproponowana cena też była całkiem w porządku. Polecam!"
Stare Miasto, Grudziądz
Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie elektryk do zdiagnozowania problemu w moim domu. Mianowicie przez cały czas wyrzucało mi różnicówkę. Ten fachowiec trafnie rozpoznał źródło usterki i równie szybko zajął się jej usunięciem. W efekcie wszystko już działa tak jak trzeba. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik, nie uderzający mocno w portfel klienta. Polecam tę firmę z czystym sumieniem. Nie zawiedziecie się."
Tarpno
Usługi Elektryczne Mateusz Zielecki
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy okazało się, że w biurze wystąpiło spięcie, trzeba było jak najszybciej zająć się problemem. Usunięcie awarii zleciliśmy temu fachowcowi, który z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Praca przebiegła szybko, solidnie i uczciwe, zaś cena również była do przyjęcia. Polecamy!"
Stare Lotnisko, Grudziądz
Wybrane zlecenia

2021-09-09 Osiedle Kawalerii Polskiej, Grudziądz
Chciałbym na jutro zamówić Elektryka 24 h do naprawy jest uszkodzony przewód elektryczny. Pracuję do póżnych godzin dlatego ważna jest dla mnie by pan mógł do mnie przyjechać tak najwcześniej po godzinie 19.

2021-08-18 Sadowo, Grudziądz
Dzień dobry. W domu mamy awarię elektryczną, od godziny już nie ma prądu a sąsiedzi mają bo widzę że u nich światło się pali tak że to tylko u nas coś się stało. Może silny wiatr uszkodził kable, ostatnio to ciągle wieje. Jaki jest czas oczekiwania na elektryka do usunięcia awarii prądu?

2021-07-24 Śródmieście, Grudziądz
Wynajmuję mieszkanie w bloku już od jakiegoś czasu, lokalizacja jest w porządku ale wykończenie tego mieszkania pozostawia wiele do życzenia. Kable przy drzwiach są niczym nie zabezpieczone, co jakiś czas albo żona albo ja się o nie potykamy. Dziś przez przypadek zachaczyłem nogą o ten nieszczęsny wystający kabel i go wyrwałem. Nie wiem od czego jest to kabel ale uszkodzony przeze mnie przewód wywołał zwarcie elektryczne. Potrzebuję fachowca który usunie powstałe zwarcie.

2021-07-09 os. Batorego, Grudziądz
Dziś podczas remontu klatek w bloku, ekipa remontowa przewierciła przewody elektryczne i w części mieszkań nie ma teraz prądu. Oni poinformowali że przepraszają ale nie potrafią tego naprawić i pokryją koszty elektryka. Czy elektryk całodobowy naprawiłby przewiercone przewody jeszcze dziś? Jaka byłaby cena takiej naprawy?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502