Instalacje Elektryczne Grudziądz

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Radosław Pyszora
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie obejmowało przegląd i sprawdzenie działania instalacji elektrycznej. W tym celu skontaktowałem się z firmą elektryczną, zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie. Fachowiec już od pierwszych chwil rozmowy wywarł na mnie dobre wrażenie, które jedynie potwierdziło się, gdy przyjechał wykonać usługę. Polecam z czystym sumieniem."
Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji elektrycznej. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak pracę wykonali zgodnie z moimi oczekiwaniami, więc nie będę się czepiać. Poza tym zadzwonili z trasy i o wszystkim mnie poinformowali, co oczywiście jest na plus. Cena również była bardzo atrakcyjna w porównaniu do stawek oferowanych przez konkurencję. Jak najbardziej mogę polecić."
Usługi Elektryczne Mateusz Zielecki
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż skrzynki z bezpiecznikami nie sprawił temu panu dużych trudności. Od razu wiedziałam, że mam do czynienia z dobrym elektrykiem, kiedy w trakcie rozmowy telefonicznej pan udzielał bardzo rzeczowych i konkretnych odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Wrażenie to jedynie potwierdziło się, kiedy pan przyjechał wykonać usługę. Profesjonalizm było widać na każdym etapie jego pracy. Polecam jak najbardziej!"
Wybrane zlecenia

Wymiana bezpiecznika

2021-09-21 Centrum, Grudziądz
Witam, czy zajmujecie się różnymi usługami elektrycznymi w mieszkaniach w bloku? Chciałbym wymienić bezpiecznik na nowy. Bezpiecznik już zakupiłem i potrzebuję tylko pomocy fachowca, który to zamontuje.

Pilnie potrzebna wymiana bezpiecznika w bloku

2021-08-24 Tarpno
Dzień dobry. Poszukuję na już elektryka z uprawnieniami do usługu elektrycznej w moim mieszkaniu. Chciałbym wymienić bezpieczniki na nowe. Stare są już można powiedzieć wiekowe. Nie spełniają już swojej funkcji więc podjąłem dezycję o wymianie. W jakiej cenie jest taka usługa? Jaki jest najszybszy mozliwy termin, bo zależy mi bardzo na czasie?

Fachowy montaż rozdzielni

2021-08-12 Nowe Lotnisko, Grudziądz
Witam serdeczne, szukam niedrogiego i godnego zaufania specjalisty od spraw elektrycznych. Potrzebuję zamontować rozdzielnię w instalacji elektrycznej. Czy zajmujecie się państwo takimi usługami? Jaki jest czas oczekiwania na pomoc fachowca? W jakiej cenie orientacyjnie byłaby usługa? Prosze o pilną odpowiedź.

Potrzebne na już podłączenie instalacji elektrycznej

2021-07-11 Mały Kuntersztyn
Witam, szukam na jak najszybcieh fachowca do podłączenia instalacji elektrycznej. W jakim czasie najszybciej mogę liczyć na pomoc elektryka? Czy są tu zatrudnieni elektrycy ze specjalistycznymi uprawnieniami i dużym doświadczeniem? Szukam kogoś godnego zaufania. Ile kosztuje taki montaż nowej instalacji? Domyślam sie ze ceny mogą być zróżnicowane.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502