Pogotowie Elektryczne Białystok

Elektryk Cezary Kulesza
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły

Elektryk Cezary Kulesza

Pogotowie Elektryczne Białystok
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Przepalił mi się kabel w instalacji, więc sprawa była dość pilna. Zadzwoniłam do elektryka w celu zasięgnięcia pomocy w tym zakresie i nie żałuję swjoego wyboru. Trafił mi się bardzo rzetelny, solidny i kompetentny fachowiec, na dodatek odznaczający się niezwykłą kulturą osobistą. Usunięcie awarii elektrycznej nie sprawiło mu dużych trudności. Polecam!"
Usługi Elektryczne i Naprawa Komputerów Janusz Dzieniszewski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło awarii prądu. Na plus zasługuje tutaj błyskawiczna reakcja ze strony fachowca. Szybko przyjechał na miejsce i od razu przystąpił do pracy. Trochę mu patrzyłam na ręce, ale chyba niepotrzebnie, bo okazał się rzetelny. Polecam, jeśli ktoś ma podobny problem."
Serwis Elektryczny Ekstra Prąd Bartosz Rogowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie dotyczyło przepalonych przewodów. Powierzyłem to zadanie temu pogotowiu elektrycznemu, ponieważ mieli dobre opinie. Również i w moim przypadku panowie sprawdzili się bez zarzutu. Przyjechali na usługę zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, poprawnie przeprowadzili wszystkie czynności, w dodatku cechowali się nienaganną kulturą osobistą. Nie mam im absolutnie nic do zarzucenia. Polecam!"
Wybrane zlecenia

Młodych
Chciałbym zamówić firmę zajmującą się pogotowiem elektrycznym w trybie 24h do mojej budki z kebabem. Otwieram się dopiero po 22 bo wcześniej mam drugą pracę no więc ciężko z czasem ale budka musi pracować. Ktoś mi przeciął przewód od elektryki i trzeba by go zrobić.

Mickiewicza, Białystok
Witam państwa, poszukuję serwisu z fachowcami od elektryki którzy świadczą swoje usługi całodobowo. Pracuję jako kierowca i niestety od 6 do 23 nie ma mnie w domu w tygodniu także mógłby ktoś jedynie po pracy podjechać. Sprawa jest taka, że wybija mi bezpieczniki w domu czasami. Nie zawuażyłem na to jakiejś zasady, ot czasem przy gotowaniu czy graniu prąd wysiada.

Dojlidy Górne, Białystok
Dzień dobry, mam kłopot z elektryką w moim mieszkaniu w bloku. Niejednokrotnie w ciągu dnia zdarza się, że wybija nam bezpieczniki, ale nie mogę połączyć faktów żeby znaleźć jakiś konkretny powód.

Mickiewicza
Dzień dobry, potrzebuję serwisu który świadczy pogotowie elektryczne bardzo sprawnie i ma jeszcze dzisiaj możliwość podjechania chociażby na wstępne oględziny. W mojej firmie z niewiadomego powodu nastąpiło przeciążenie sieci. W zeszłym tygodniu zostały wymienione monitory na nowe, może to miało jakiś wpływ na ewentualny zbyt duży pobór.

Dzielnice Białegostoku, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Białostoczek
 3. Sienkiewicza
 4. Bojary
 5. Piaski
 6. Przydworcowe
 7. Młodych
 8. Antoniuk
 9. Słoneczny Stok
 10. Wygoda
 11. Piasta I
 12. Piasta II
 13. Wysoki Stoczek
 14. Dziesięciny I
 15. Dziesięciny II
 16. Zawady
 17. Skorupy
 18. Mickiewicza
 19. Dojlidy
 20. Bema
 21. Kawaleryjskie
 22. Nowe Miasto
 23. Zielone Wzgórza
 24. Starosielce
 25. Jaroszówka
 26. Leśna Dolina
 27. Bacieczki
 28. Dojlidy Górne

Instalacje elektryczne potrafią często w sposób zupełnie niespodziewany ulec awarii. W takich chwilach, na pewno zależy Ci na jak najszybszym pozbyciu się problemu. Doskonale wiemy, że nie każdy musi znać się na elektryce, dlatego współpracujący z nami elektrycy poradzą sobie z każdą usterką. Usługi elektryczne na najwyższym poziomie są prowadzone przez nich z ogromną starannością oraz zaangażowaniem. Zaufaj doskonale przygotowanym do swojej pracy wykonawcom, którym zlecisz zarówno pomiary elektryczne, jak i inne czynności związane z dbałością o Twoje przyłącze elektryczne. Na Naprawek.pl znajdziesz tylko najlepszych elektryków z Białegostoku, którym zaufały już tysiące klientów. To właśnie bezpośrednio z nimi ustalisz cenę usunięcia awarii oraz najdogodniejszy dla Ciebie termin. Chcąc ułatwić Ci wybór, na naszej stronie internetowej znajdziesz również opisy odpowiedzialnych za świadczenie usług serwisów. Jak one powstają? Systematycznie przeprowadzamy z losowo wybranymi klientami telefoniczne badanie ich satysfakcji z zakończonych właśnie napraw.

Białystok to bardzo interesujące miasto, a wykwalifikowani technicy, dostępni przez Naprawek.pl dotrą w każdy jego rejon. Antoniuk, Centrum, Dojlidy oraz wszystkie inne dzielnice nie zostaną pozostawione same sobie w razie jakichkolwiek elektrycznych perturbacji. Jednym z piękniejszych i bardziej charakterystycznych zabytków Białegostoku jest z pewnością Pałac Branickich. Ta majestatyczna i bogato zdobiona budowla powstała pod koniec XVII, jest to jedna z najlepiej zachowanych rezydencji magnackich. Jeden rzut oka wystarczy, by się przekonać, dlaczego ten budynek jest nazywany „Wersalem Podlasia”. Odwołując się do najlepszych tradycji architektonicznych swej epoki, do dzisiaj można znaleźć tam ślady jego świetnie zachowanej barokowej rzeźby oraz zdobień. Nie tylko ze względu na swój wygląd rezydencja była określana mianem „Wersalu Podlasia”. W pałacu wyprawiany bardzo huczne, ciągnące się tygodniami przyjęcia i uroczystości. Stosowano tam nowatorskie rozwiązania technologiczne, jeśli chodzi o system pompowania wody w przepięknych ogrodach, a także wzbogacano uczty różnymi kulinarnymi ciekawostkami, o których mówiono później przez długi czas w towarzystwie. Wystarczy tu wspomnieć, chociażby o czterech okrętach, które wyładowane po brzegi konfiturami, pływały w kryształowym kanale pełnym tokaju.

Do dziś ten wspaniały budynek jest odnawiany i udostępniany zwiedzającym, a bogate żyrandole niegdyś zasilane światłem świec, dziś rozświetlają bogate sale przy pomocy prądu elektrycznego. Praca współpracujących z Naprawek.pl specjalistów to nieustanna walka z rozmaitymi usterkami, w dziedzinie interwencji elektrycznych. Pasuje z pewnością do nich określenie „złota rączka”. Mimo tego, że żaden z nich nie sprawdzi się jako elektryk samochodowy, to w każdej innej elektrycznej sprawie możesz na nich z pewnością polegać. Nie odkładaj ważnych napraw na później i skontaktuj się jak najszybciej z Naprawek.pl.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502