Instalacje Elektryczne Białystok

Elektryk Cezary Kulesza
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły

Elektryk Cezary Kulesza

Instalacje Elektryczne Białystok
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałem fachowca do podłączenia instalacji elektrycznej i pracę tę powierzyłem temu elektrykowi. Jestem bardzo zadowolony nie tylko z wykonania, ale też z ceny, która w moim odczuciu była bardzo przystępna. Spodziewałem się, że zapłacę dużo więcej. Polecam gorąco każdemu!"
Usługi Elektryczne i Naprawa Komputerów Janusz Dzieniszewski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie obejmowało wymianę przewodów. Numer do tej firmy otrzymałem od znajomego i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Elektrycy stawili się na miejscu zgodnie z telefonicznymi ustaleniami i od razu przystąpili do pracy. Na efekty ich działań nie trzeba było czekać. Profesjonalnie, szybko i niedrogo. Czy można chcieć czegoś więcej? Numer już wisi na liście moich kontaktów i być może jeszcze kiedyś się zgłoszę."
Serwis Elektryczny Ekstra Prąd Bartosz Rogowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Najlepszy serwis elektryczny dostępny w pobliżu! Moje zlecenie dotyczyło montażu instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym domku jednorodzinnym i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tymi fachowcami. To godni polecenia, rzetelni i niezwykle sumienni elektrycy, którym warto powierzać wszelkie prace z tego zakresu. Na dodatek mają niezwykle przystępne stawki i nie naciągają klienta na dodatkowe koszty."
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena wymiany bezpiecznika?

Bema, Białystok
Witam państwa, chciałbym zapytać o koszta wykonania takiej usługi w mojej kamienicy? Co kilka miesięcy robie przegląd, ponieważ nie chciałbym, żeby z instalacją jakiekolwiek problemy były i przyszedł ten czas ale mój elektryk nie da rady mi tego ogranąć w najbliższym miesiącu.

Jaka jest cena montażu skrzynki z bezpiecznikami?

Sienkiewicza
Interesuje mnie zlecenie montażu kilku skrzynek w świeżo wyremontowanej kamienicy, której jestem właścicielem. Oczywiście obowiązkowym warunkiem jest posiadanie uprawnień, wystawienie faktury i odpowiedniego papieru, który da gwarancje perfekcyjnie wykonanej usługi.

Podłączenie instalacji elektrycznej.

Dojlidy, Białystok
Chciałbym poprosić elektryka o podjechanie do mnie na ogród działkowy wypoczynkowy. Kupiłem go w zeszłym tygodniu, ale długo nie byl używany więc zarządcy odcięli instalacje, żeby nikt nie pobierał prądu nieautoryzowanie.

Ile kosztuje wymiana rozdzielni w firmie?

Bema
Witam serdecznie, znalazłem państwa ogłoszenie w internecie i skłoniłem się do napisania z uwagi na bardzo dobre opinie, mówiące też miedzy innymi o dogodnych kosztach dla klienta. Prowadzę firmę sprzedającą fotowoltaikę i zakupiliśmy biuro w centrum, niestety każdy nasz specjalista jest bardzo zajęty więc nie da rady nam tego wykonać. Macie wolne terminy na przyszły tydzień?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502