Odgrzybianie Ścian Wałbrzych

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Wybrane zlecenia

Książ, Wałbrzych
Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna, ale w moim domu pojawiła się wilgoć. Z tego powodu w całym mieszkaniu unosi się dość nieprzyjemny duszący zapach, którego nie da się zniwelować. Proszę o pomoc fachowca!

Stary Glinik, Wałbrzych
Niestety wydarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja i jestem zmuszona skorzystać z pomocy serwisu, który zajmuje się sprzątaniem mieszkań po zalaniu. Nie wiem jak to do końca wygląda i nie jestem pewna, czy oprócz odgrzybiania robicie też usługi tego typu? Pomożecie?

Biały Kamień
Chciałam się dopytać, czy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest dostępny fachowiec zajmujący się usuwaniem pleśni z pomieszczeń? Niestety, ale w mojej łazience pojawił się grzyb na ścianie. Na suficie pomału też już wychodzi. Obawiam się, że będzie już tylko gorzej i należy działać szybko. Możecie coś z tym zrobić? Pomocy!

Stary Zdrój
Mam dość sporych wielkości lokal użytkowy na obrzeżach miasta. Kilka dni temu zauważyłam, że na suficie, w kilku pokojach zaczyna wychodzić pleśń. Potrzebuję kogoś, kto byłby w stanie od ręki pozbyć tego uciążliwego problemu. Dobrze zapłacę! Proszę o ekspresową pomoc!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502