Odgrzybianie Ścian Wałbrzych

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Wałbrzych
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

09.09.2021
Mam dość sporych wielkości lokal użytkowy na obrzeżach miasta. Kilka dni temu zauważyłam, że na suficie, w kilku pokojach zaczyna wychodzić pleśń. Potrzebuję kogoś, kto byłby w stanie od ręki pozbyć tego uciążliwego problemu. Dobrze zapłacę! Proszę o ekspresową pomoc!

05.09.2021
Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna, ale w moim domu pojawiła się wilgoć. Z tego powodu w całym mieszkaniu unosi się dość nieprzyjemny duszący zapach, którego nie da się zniwelować. Proszę o pomoc fachowca!

07.08.2021
Chciałam się dopytać, czy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest dostępny fachowiec zajmujący się usuwaniem pleśni z pomieszczeń? Niestety, ale w mojej łazience pojawił się grzyb na ścianie. Na suficie pomału też już wychodzi. Obawiam się, że będzie już tylko gorzej i należy działać szybko. Możecie coś z tym zrobić? Pomocy!

01.07.2021
Niestety wydarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja i jestem zmuszona skorzystać z pomocy serwisu, który zajmuje się sprzątaniem mieszkań po zalaniu. Nie wiem jak to do końca wygląda i nie jestem pewna, czy oprócz odgrzybiania robicie też usługi tego typu? Pomożecie?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502