Ozonowanie Wałbrzych

Mamy dostępnego jednego fachowca od ozonowania w Wałbrzychu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Wałbrzych
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły
Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Fachowcy z powodzeniem likwidują insekty, owady i gryzonie, a także zajmują się dezynfekcją pomieszczeń, odkażaniem z bakterii i wirusów, neutralizacją ...
Pytania od klientów

16.09.2021
Szukam fachowca od usuwania wirusów poprzez ozonowanie. Prowadzę w mieście biuro, w którym zatrudniam trochę ludzi i staram się dbać o ich komfort pracy. Ile kosztuje u Was wykonanie takiej usługi?

12.09.2021
Ile kosztuje przeprowadzenie przez Waszą firmę ozonowania? W jendym z pomieszczeń mojego domu bardzo brzydko pachnie i wręcz śmierdzi. Chce się tego najszybciej pozbyć, dlatego chce wiedzieć jakie macie najszybsze terminy na pomoc.Niedługo przyjeżdzają do nas goście zza granic, nie chce się za to wstydzić później. Czekam.

20.08.2021
Ile wyniesie przeprowadzenie usługi ozonowania w moim domku jednorodzinnym. Bardzo ostatnio czuć u nas odór i martwię się skąd to może się brać, chciałabym się tego już pozbyć i móc normalnie funkcjonować. Jaki jest u Was koszt wykonania takiej usługi? Zależy mi szczerze mówiąc na czasie.

25.07.2021
Zapach stęchlizny w domu to coś okropnego, nie chce się juz dłużej wstydzić przed gośćmi tego odoru. Bardzo proszę o szybką interwencję i pomoc. Czekam na Waszą odpowiedź, liczę na szybki odzew.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502