Odgrzybianie Ścian Toruń

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Skuteczne odkażanie to priorytet, gdy mamy do czynienia z nadmiernym rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. Z tą firmą wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans, dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z usług niekwestionowanego lidera ...
Wybrane zlecenia

2021-09-01 Wrzosy
Po wybiciu kanalizacji miesiąc temu w naszym domu, zauważyłam że osadził się na suficie grzyb. Chciałabym zamówić Wasze uslugi do usuwania pleśni. Boje się, że jest to dla nas niezdrowe i mogą nas czekać nieprzyjemne choroby później z tym związane. Na kiedy możecie podjechać?

2021-08-25 Wrzosy
Poszukuję firmy, która pomoże mi w uporaniu się z pleśnią jaka zawitała do ojego domu. Mam okropny grzyb na ścianie w łazience. Wydaje mi się, że jest to konsekwencja zbyt dużej wilgoci. Zawsze mówię mężowi, żeby wietrzył łazienkę po kąpieli. Widocznie mnie słuchał, poproszę o kontakt.

2021-08-20 Kaszczorek, Toruń
Witam. Mam ogromną wilgoć w domu. Od jakiegoś czasu chyba nasza wentylacja w domu nie działa poprawnie, bo nagromadziła się nam duża ilość wilogoci. Szczególnie w łazience i kuchni. Moje pytanie: jak wygląda u Was proces odgrzybiania? Czy to podziała długoterminowo? Jaki jest przede wszystkim również koszt takiej usługi?

2021-08-16 Chełmińskie, Toruń
Po zalaniu mojego mieszkania, które miało miejsce parę miesięcy temu, zauważyłam że pojawiła się na suficie w salonie wilgoć i pleśń. Zastanawiam się jaki byłby koszt Wasze pomocy w tej sprawie? Czy to jest usługa, która raz wykonana pozwala mnieć spokój przez dłuższy okres czasu? Macie może terminy na ten tydzień albo może na następny? Zależało mi by na dość szybkiej interwencji.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502