Sprzątanie Po Zgonach Toruń

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Skuteczne odkażanie to priorytet, gdy mamy do czynienia z nadmiernym rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. Z tą firmą wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans, dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z usług niekwestionowanego lidera ...
Wybrane zlecenia

2021-09-21 Mokre, Toruń
Dzień dobry państwu. Chciałbym na dziś zamówić czyszczenie po zmarłym, chodzi głównie o krew trzeba ją zmyć z podłogi i ścian. O której godzinie tak najszbciej serwisanci mogliby do mnie przyjechać? Dom w którym ma być wykonana usługa mieści się poza miastem ale jest to bardzo pobliska okolica jakieś 5 km od granicy administracyjnej miasta.

2021-09-18 Rubinkowo
Witam. Chciałbym na jutro zamówić serwis do sprzątania po śmierci, czy jest taka możliwość? W domu gdzie ma być wykonana ta usługa kilka dni leżały gnijące zwłoki. Nie chcę tu opisywać szczegółów okoliczności śmierci tej osoby, ponieważ jest to dla mnie zbyt bolesne.

2021-08-30 Koniuchy, Toruń
Witam serdecznie. W moim lokalu kilka dni temu zmarła jedna z pracownic, prawdopodobnie był to zawał. Niestety lokal był wtedy zamknięty i ciało zostało znalezione już po dwóch dniach. Gdy znaleziono ciało zachodziły już w nim procesy gnicia, do teraz czuć odór. Czy mogą państwo do nas dziś przyjechać i wykonać czyszczenie po zgonie? Ile kosztuje taka usługa?

2021-08-03 Bielawy, Toruń
Witam państwa serdecznie. Szukam dobrej i niedrogiej firmy, która zajmuje się profesjonalnym odkażaniem po zgonie. W mieszkaniu zmarła moja babcia, starsza właścicielka. Poszukuję firmy, która kompleksowo zajmie się wyczyszczeniem mieszkania. Proszę o informację, w jakiej cenie orientacyjnie jest wysprzątanie mieszkania.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502