Odgrzybianie Ścian Olsztyn

Serwis DDD Olpest Piotr Sztachelski
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Masz problem ze szkodnikami w swoim domu? Nie musisz już się tym martwić, ta firma zajmie się Twoimi kłopotami. Fachowcy mają bardzo duże doświadczenie w usługach z zakresu dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji, a wszystkie działania wykonywane są przy użyciu ...
Wybrane zlecenia

Nad Jeziorem Długim, Olsztyn
Ile wyniesie usługa odgrzybiania ścian w Państwa serwisie? Mam do odgrzybienie kilka pomieszczeń oraz ścian. Na ścianach od miesiąca pojawił się grzyb na ścianie. Czy podejmą się Państwo powyższej usługi? Jaki to byłby koszt? Czekam na odpowiedź zwrotną, mam nadzieję, że uda się nam nawiązać współpracę. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Kormoran, Olsztyn
Pilne! Potrzebuję fachowca do usunięcia grzybu na suficie. Od kilku dni w kilku pomieszczeniach mojego magazynu, pojawił się wspomniany grzyb. Czy podejmują się Państwo usługi odgrzybiania? Jaki to byłby koszt? Czy mają Państwo dostępne terminy? Wyczekuję z niecierpliwością na odpowiedź z Państwa serwisu naprawczego.

Podleśna
Czy zajmują się Państwo taką usługą jak usuwanie grzybu na ścianie z dojazdem do domu do klienta? Jeżeli tak, to jakie są koszty oraz terminy? Czy fachowiec pozbędzie się problemu skutecznie? Czekam na informację zwrotną. Pozdrawiam.

Jaroty, Olsztyn
Witam Państwa serdecznie.Piszę z zapytaniem, ponieważ szukam w internecie serwisu, który zlikwidowałby pleśń po wybiciu kanalizacji. Szukałem już chyba wszędzie, natomiast nikomu nie odpowiada termin. Czy podjęlibyście się Państwo tej usługi z dojazdem do mojego mieszkania? Zależy mi na czasie, ponieważ wygląda to bardzo nieestetycznie. Czekam na odpowiedź, licząc, że uda nam się podjąć współpracę w tej dziedzinie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502