Sprzątanie Po Zgonach Olsztyn

Serwis DDD Olpest Piotr Sztachelski
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Masz problem ze szkodnikami w swoim domu? Nie musisz już się tym martwić, ta firma zajmie się Twoimi kłopotami. Fachowcy mają bardzo duże doświadczenie w usługach z zakresu dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji, a wszystkie działania wykonywane są przy użyciu ...
Wybrane zlecenia

2021-09-16 Brzeziny
Dzień dobry. Chciałbym prosić waszą firmę o pomoc w posprzątaniu po zmarłym. Niestety ale mój dziadek, mieszkający samemu dostał zawału jakiś czas temu. Mieszka na wsi i zanim ktokolwiek się zorientował że coś jest nie tak to zwłoki zdążyły się już dość mocno rozłożyć. Dom mieści się mniej więcej 12 kilometrów od granic miasta.

2021-09-03 Generałów
Czy wasza firma jest gdzieś w pobliżu? Poszukujemy kogoś kto dziś lub jutro mógłby zająć się odkażaniem po zgonie w naszej piwnicy. Jesteśmy społecznością lokatorską załamani, ponieważ powiesił się jeden z naszych sąsiadów. Wszyscy myśleli, że wyjechał na ryby tymczasem jego gnijące zwłoki znaleźli panowie z gazowni jak byli na kontroli.

2021-08-20 Grunwaldzkie
Potrzebuję fachowca, który zajmuje się srzątaniem po zmarłych. W jednym z wynajmowanych przeze mnie mieszkań w kamienicy doszło do niefortunnego wypadku. Lokator poślizgnął się w łazience i zaplątał się w zasłonę, którą się udusił. Minęło już kilka dni ale nadal wyczuwalny jest brzydki zapach, który trzeba usunąć.

2021-07-11 Likusy, Olsztyn
Jestem zarządcą jednego z bloków w centrum. Widzę że zajmujecie się sprzątaniem po zmarłych. Mamy tutaj taką sytuację że nocował często na klatce taki bezdomny chłop z osiedla. No i zmarło mu się zeszłej nocy. Na klatce został niestety okropny smród i chcielibyśmy się go pozbyć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502