Odgrzybianie Ścian Łódź

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Zwalczanie szkodników, które osiedliły się w firmie, mieszkaniu lub w ogrodzie nie należy do łatwych zadań. Na pewno zależy Ci na czasie, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej przekaż zlecenie tej firmie! Zapewniamy, że wysokie kwalifikacje ...
Wybrane zlecenia

2021-09-21 Teofilów, Łódź
Witam serdecznie. Chciałbym się na wstępie dowiedzieć ile mniej wiecej kosztuje usuwanie pleśni ze ściany, jest to dość spora plama grzyba. Stało się to po wybiciu kanalizacji w ścianie pomiędzy moim a sąsiada mieszkaniem. Zależy mi na otrzymaniu faktury, do późniejszych negocjacji ze spółdzielnią.

2021-09-03 Ruda
Dzień dobry. Proszę o informację. W jakiej cenie jest odgrzybianie ścian? Pojawił się grzyb w łazience na ścianie. Przymierzam się do sprzedania mieszkania, ale muszę najpierw pozbyć się tego grzyba. Czy jest możliwośc umówienia się w dniu jutrzejszym na usługę?

2021-08-05 Górna
Witam serdecznie. Potrzebuję umówić się na odgrzybiane ścian w moim mieszkaniu. Proszę o informację, czy zajmujecie się odgrzybianiem po zalaniu? W jakiej cenie jest przyjazd fachowca, który się tym skutecznie zajmie?

2021-07-24 Widzew
Dzień dobry państwu. Czy zajmujecie się odgrzybianiem ścian w bloku po zalaniu? W moim mieszkaniu była powódź od sąsiadów i teraz okazało się, że na scianach pojawiła się pleśn z wilgoci. Jakich metod używacie do odgrzybiania i jaka jest ich skuteczność? Prosze o informacje na tenat ceny takiej usługi w mieszkaniu?

2021-07-20 Bałuty
Dzień dobry. Szukam pomocy firmy, która zwalcza grzyby ze ścian. Na suficie w piwnicy w moim domu jednorodzinnym pojawił się grzyb. Podejrzewam, że stało się to po zalaniu, kiedy pękła rura w łaziene. Proszę powiedzieć czy jest szansa na umówienie się w tym tygodniu na odgrzybianie piwnicy? W jakiej cenie jest usługa?

2021-06-29 Julianów
Witam serdecznie. Niedawno kupiłam mieszkanie na osiedlu w pobliżu i okazało się, że w mieszkaniu jest duża wilgoć. Jak przyjrząłam się ścianom wyszlo, że pojawił się grzyb na ścianie. Potrzebuję umówić się z firmą, która wykonuje skuteczne odgrzybianie aby usunąc pleśń. W jakiej cenie będzie taka usługa? Ile czeka się na wolny termin?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502