Sprzątanie Po Zgonach Łódź

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Firma specjalizuje się w zwalczaniu pluskiew z budynków mieszkalnych, użytkowych, a także przedsiębiorstw. Każdego dnia klienci powierzają fachowcom zadania polegające na usunięciu szkodników, mając nadzieję na szybkie i terminowe realizacje zleceń. Wielu ...
Zwalczanie szkodników, które osiedliły się w firmie, mieszkaniu lub w ogrodzie nie należy do łatwych zadań. Na pewno zależy Ci na czasie, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej przekaż zlecenie tej firmie! Zapewniamy, że wysokie kwalifikacje ...
Wybrane zlecenia

2021-09-08 Ruda, Łódź
Sprzątanie po zwłokach jak i usunięcie brzydkiego zapachu będzie zadaniem dla firmy, której aktualnie poszukuję. Liczę na kompleksową obsługę, która poprawi naszą sytuację. Chciałabym aby w domu znowu ładnie pachniało i był on wolnyod zagrożeń typu bakteriologicznego.

2021-09-03 Teofilów, Łódź
Dobry wieczór. Piszę w nietypowej sprawie. Aby zanadto się nie rozwijać, od razu przejdę do konkretów. Szukam firmy, która pomoże mi pozbyć się zapachu stęchlizny oraz dołoży wszelkich starań w sprzątaniu po zgonie w moim mieszkaniu. Jaki jest czas realizacji takich zleceń?

2021-08-16 Julianów
Nigdy nie wiemy co może nam się przytrafić. Niedawno u mojej rodziny doszło do nieszczęśliwego wypadku. Następstwem tego zdarzenia są zanieczyszczenia, między innymi w postaci krwi. Odplamiacze i inne środki przegrały starcie z tym przypadkiem. Jedyne co pozostało to poszukiwania firmy, która sprząta po zwłokach i dysponuje wolnym terminem do wykonania takiej usługi.

2021-08-08 Górna
Rozłożone zwłoki, jakkolwiek by tego nie ująć, pozostawiają po sobie wiele zanieczyszczeń i zagrożen biologicznych. Niezmiernie trudno jest zmagać się z takim kłopotem, którego własnymi siłami i zasobami nie da się w żaden sposób rozwiązać. W internecie też nie było istotnych wskazówek. Więc muszę zapytać tutaj, czy znajdę tu sprzątaczy, którzy dobrowadzą do ładu i porządku pomieszczenie po zmarłym?

2021-08-01 Widzew, Łódź
Witam, jestem w pilnej potrzebie. W naszym domu nieustannie czuć odór, co zmusza nas do wytoczenia najcięższego działa, aby wszystko wróciło do normy. Poszukuję zatem serwisu, który przede wszystkim posprząta i wyczyści miejsce po zgonie. Znajdzie się ktoś?

2021-08-01 Marysin
Dzień dobry, piszę z zapytaniem o możliwość posprzątania przez Państwa firmę mieszkania po zmarłej osobie, gdzie niestety doszło już do rozkładu ciała. Bardzo proszę o podanie orientacyjnej ceny takiej usługi. Mieszkanie chcemy wystawić na sprzedaż, więc nie ukrywam, że zależy mi na czasie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502