Odgrzybianie Ścian Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Koszalin.
Podobne usługi
Pytania od klientów

07.08.2021
Piszę z zapytaniem, ponieważ mam dość duży problem, mianowicie czy zajmują się Państwo odgrzybianiem ścian u klienta? Wczoraj po wybiciu kanalizacji, zauważyłem, że towrzy się bardzo duży i mocny grzyb, co więcej sprawia on, że w pomieszczeniu bardzo brzydko pachnie. Czy podjęliby się Państwo usunięcia tego problemu w bardzo szybkim czasie?

02.08.2021
Poszukuję fachowców oraz serwisów w internecie i natknąłem się na Państwa stronę. Chodzi o to, że potrzebuję usługi odgrzybiania ścian, ponieważ w moim lokalu, którego jestem właścicielem, zauważyłem pleśń na suficie. Nie chcę zaniedbać sprawy ponieważ nie chcę pogorszyć sytuacji i sprawić, że problem będzie jeszcze większy.

15.07.2021
Szukam fachowca do odgrzybiania ścian. W gospodarstwie, w którym mieszkam czuję wilgoć od kilku dni, dlatego szukam fachowca, któy usunie pleśń w pomieszczeniach. Czy jest taka możliwość w Państwa serwisie usługowo- naprawczym? Jeżeli tak, to czekam na kontakt zwrotny, dziękując za poświęconą mi uwagę.

01.07.2021
Witam Państwa serdecznie na forum. Piszę z takim zapytaniem, ponieważ mieszkam w bloku i od kilku dni pojawia się pleśń na ścianie, w jednym z moich pokoi. Czy zajmują się Państwo usuwaniem tego typu rzeczy? Czy po usunięciu problem pojawiania się grzyba ustąpi? Czy Wasz serwisant skutecznie ususnąłby wspomniany grzyb? Jaki byłby czas oczekiwania na serwisanta? Czekam na informację zwrotną z Państwa serwisu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502