Ozonowanie Koszalin

Mamy dostępnego jednego fachowca od ozonowania w Koszalinie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Ozonowanie Koszalin
Sprawdź szczegóły
Fachowcy z tej firmy od lat zajmują się likwidowaniem uporczywych owadów oraz gryzoni w otoczeniu człowieka. Są dyskretni oraz zabójczo skuteczni. Świadczą usługi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji, czyli odkażania pomieszczeń i usuwania ...
Wybrane pytania od klientów
Koszalin 08.12.2021
Dzien dobry, jestem zainteresowana usługa ozonowania domu, potrzebuje kompleksowo oczyścić powierzchnie z roztoczy, alergenow zwierząt, pleśń itp. Termin około 20 grudnia, parter domu z 4 pokojami, korytarzem, łazienka, kuchnia i schody na strych. Powierzchnia domu około 76 m2. Jaki był by koszt uslugi?
Pytania od klientów

09.09.2021
Czy jest może dostępny w pobliżu mojego miejsca zamieszkania fachowiec, który byłby w stanie usunąć z mojego mieszkania źródło przykrego zapachu? Nie mam pojęcia jak się go pozbyć. Czy ozonowanie zdałoby rezultat? Mogę liczyć na Wasze wsparcie w tym temacie?

15.08.2021
Potrzebuję jak najprędzej skontaktować się w fachowcem, który się się na odkażaniu i wykonuje kompleksowe ozonowanie. Mam problem w moim gospodarstwie agroturystycznym, a nawet dwa, chodzi o usunięcie grzebów z sufitu, a także usunięcie brzydkich zapachów z dwóch pomieszczeń. Czy ktoś mógłby zadzwonić do mnie w tej sprawie?

26.06.2021
Witam Państwa serdecznie. Kontaktuję się z Wami, ponieważ dostałam namiary na Waszą firmę od mojej sąsiadki. Podobno w tamtym tygodniu wykonywaliście w jej mieszkaniu odkażanie i była bardzo zadowolona z poziomu wyświadczonej przez Was usługi. Mam problem tego typu, że w moim domu okropnie śmierdzi. Nie mam pojęcia skąd bierze się ten straszny zapach. Pomożecie?

25.06.2021
Dzień dobry. Znalazłam państwa stronę internetową razem z ogłoszeniem dotyczącym ozonowania i mam nadzieję, że jest ono nadal aktualne i mogę liczyć na państwa pomoc. Ale najpierw zapytam, czy takie uslugi wykonują państwo także w przypadku samochodu? Chciałbym usunąć z niego różne bakterie, które zostawił poprzedni właściciel.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502