Ozonowanie Koszalin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Koszalin.
Wybrane zlecenia

2021-09-09 Lechitów
Czy jest może dostępny w pobliżu mojego miejsca zamieszkania fachowiec, który byłby w stanie usunąć z mojego mieszkania źródło przykrego zapachu? Nie mam pojęcia jak się go pozbyć. Czy ozonowanie zdałoby rezultat? Mogę liczyć na Wasze wsparcie w tym temacie?

2021-08-15 Zagórzyno, Koszalin
Potrzebuję jak najprędzej skontaktować się w fachowcem, który się się na odkażaniu i wykonuje kompleksowe ozonowanie. Mam problem w moim gospodarstwie agroturystycznym, a nawet dwa, chodzi o usunięcie grzebów z sufitu, a także usunięcie brzydkich zapachów z dwóch pomieszczeń. Czy ktoś mógłby zadzwonić do mnie w tej sprawie?

2021-06-26 Dzierżęcino, Koszalin
Witam Państwa serdecznie. Kontaktuję się z Wami, ponieważ dostałam namiary na Waszą firmę od mojej sąsiadki. Podobno w tamtym tygodniu wykonywaliście w jej mieszkaniu odkażanie i była bardzo zadowolona z poziomu wyświadczonej przez Was usługi. Mam problem tego typu, że w moim domu okropnie śmierdzi. Nie mam pojęcia skąd bierze się ten straszny zapach. Pomożecie?

2021-06-25 Akademickie, Koszalin
Dzień dobry. Znalazłam państwa stronę internetową razem z ogłoszeniem dotyczącym ozonowania i mam nadzieję, że jest ono nadal aktualne i mogę liczyć na państwa pomoc. Ale najpierw zapytam, czy takie uslugi wykonują państwo także w przypadku samochodu? Chciałbym usunąć z niego różne bakterie, które zostawił poprzedni właściciel.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502