Naprawa Zmywarek Warszawa

Najlepsze firmy od naprawy zmywarek w Warszawie

Naprawa i Serwis Pralek Zmywarek i Lodówek - Jerzy Strupiechowski Jupex
4.7
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis zmywarki jak żaden dotychczas okazał się niezwykle solidny i sumienny. Panowie na miejscu pojawili się zgonie z wcześniejszymi ustaleniami, do tego okazali się osobami kulturalnymi i uczciwymi. Bardzo szybko zajęli się swoją pracą i jeszcze szybciej rozwiązali problem. Polecam serdecznie, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość."
Naprawa Pralek Automatycznych i Zmywarek Bio-Mat Piotr Sergiej
4.4
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis zmywarki do zabudowy okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Panowie do zadania podeszli sumiennie, rzetelnie i profesjonalnie, do tego estetycznie i czysto zajęli się urządzeniem. Wymiana programatora w zmywarce przyniosła efekt w postaci sprawnie działającego urządzenia. Polecam serdecznie i na pewno jeszcze nieraz będę się do panów odzywał w pilnych sprawach!!!"
Usługi Naprawy Kuchenek, Płyt Indukcyjnych i Pralek MBM Maciej Maryniak
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłem do tego specjalisty, ponieważ zmywarka nie domywała naczyń. Pan do zadania przystąpił sumiennie i rzetelnie, do tego okazał się solidnym i sumiennym, a przy tym komunikatywnym człowiekiem, który z zadaniem poradził sobie świetnie. Polecam z całego serca za fachowość, a także za przystępny cennik, który z pewnością spodoba się każdemu. Od takich specjalistów inni powinni się tylko uczyć."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Piotr Kobus

Naprawa Zmywarek Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa zmywarki dla tego specjalisty była strzałem w dziesiątkę. Przyjechał 5 minut przed czasem, do tego był sympatyczny i konkretny. Z problemem poradził sobie bardzo dobrze, chociaż przyznam, że roboty przy urządzeniu trochę było. Trzeba było przede wszystkim wymienić hydrostat i dokładnie wszystko wyczyścić. Pan okazał się solidnym i sumiennym specjalistą, którego od dziś będę polecał każdemu."
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec to godny zaufania specjalista, któremu powierzyłbym każde zlecenie. Wymianą programatora zajął się od ręki, a za usługę, chociaż wykonana została w niedzielę, nie wziął dużych pieniędzy, co w dzisiejszych czadach jest niezwykle rzadkie. Polecam serdecznie ten serwis zmywarki do zabudowy i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z kompleksowych usług tego specjalisty."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa zmywarki na miejscu przebiegła bardzo sprawnie i błyskawicznie, chociaż termin nie był najlepszy. Diagnoza wskazała na konieczność wymiany elektrozaworu. Panowie przystąpili do pracy odpowiednio przygotowani, efekty widać było jeszcze tego samego dnia. Zaskoczyła mnie jakość i przystępne ceny, które nie wpłynęły znacząco na mój budżet."
Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pilna naprawa zmywarki? Trzeba było szybko wezwać fachowca. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi wszystkim moim znajomym i rodzinie, a telefon kontaktowy do tego pana oczywiście zachowuję. Na koniec przyznam szczerze, że zaskoczyła mnie również cena, która była naprawdę atrakcyjna."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moja żona wpadła w panikę, kiedy okazało się, że urządzenie nie chce się uruchomić. Telefon do tego specjalisty okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam serdecznie, bo pilny serwis zmywarki może być potrzebny każdemu."
Usługi Serwisowe AGD oraz Naprawa Komputerów i Laptopów FFDK
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa zmywarki wolnostojącej dla tego specjalisty była codzienną pracą, co widać było na każdym kolejnym etapie jego działań. Pan do zadania przystąpił jeszcze tego samego dnia, odpowiednio przygotowany. Wymiana grzałki zajęła mu niecałe 30 minut, a cena za usługę (w sobotnie popołudnie) nie była wygórowana."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą zmywarki do zabudowy ten pan poradził sobie znakomicie. Zaskoczyła mnie szybkość i precyzja, z jaką zajął się wymianą filtrów. Do tego pan okazał się solidnym i sumiennym fachowcem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Na pewno będę polecał jego usługi innym, bo nie dość, że wywiązuje się z terminów, to jeszcze usługi świadczy w przystępnych cenach."
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna ci jest pilnie naprawa zmywarki na miejscu? Polecam skorzystać z kompleksowych usług tego specjalisty. Widać, że pracę wykonuje nie od dziś, czego efektem jest sprawne urządzenie. Polecam za profesjonalizm oraz przystępne ceny, a kontakt pozostawiam sobie w razie potrzeby."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Zmywarek Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa zmywarki z dojazdem nie była dla tego pana żadnym wyzwaniem. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a cena również okazała się przystępna, jak na okolicę. Polecam gorąco jego fachowe i profesjonalne usługi każdemu znajomemu, bo w dzisiejszych czasach o takich fachowców jest bardzo ciężko. Telefon do specjalisty znalazł się już na liście moich kontaktów, a przyznam szczerze, że nie każdy numer tam trafia."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa zmywarki na miejscu przebiegła szybko i sprawnie, a pan okazał się specjalistą, jakich ze świeczką szukać w obecnych czasach. Robota nie była dla niego żadnym wyzwaniem, od razu wiedział co ma zrobić i jak ma to zrobić, aby wszystko grało. Oby wszyscy wykonawcy tak podchodzili do swoich zleceń. Przy kolejnej okazji na pewno nie będę już szukał innego wykonawcy."
Wybrane zlecenia

Sprzęt marki Siemens

Białostocka, Warszawa, Szmulowizna
Szukam dobrego fachowca do naprawy kilkuletniej zmywarki. Problem jest w tym, że nie grzeje ona wody. Trwa to już od niecałego miesiąca. Proszę o informację, kiedy i za ile można by było to naprawić? Zależy mi na czasie.

Pilna naprawa zmywarki Whirlpool

Niedźwiadek, Jagiełły
Zmywam naczynia w zmywarce praktycznie codziennie, dlatego też porzebuję dobrej naprawy na cito. Urządzenie w ogóle nie odprowadza wody. Proszę o odpowiedź, na kiedy można się umówić.

Serwis zmywarki Beko w okolicy miasta

Czerniaków
Mieszkam kilka kilka kilometrów za miastem. Czy jest szansa, żeby ktoś do mnie podjechał i sprawdził moją zmywarkę? Bardzo głośno chodzi i chyba coraz gorzej domywa naczynia. Urządzenie ma już 8 lat, marka Samsung. Chciałbym, aby jakiś fachowiec dokonał dokładnej diagnozy i zależy mi na serwisie w domu. Oczywiście mogę dopłacić za koszt dojazdu.

Potrzebuję wykonać przegląd mojej zmywarki

Warszawa, Chomiczówka, Conrada
Czy z Waszej firmie jest jakiś serwisant, który mógłby spojrzeć na moją zmywarkę najlepiej w dniu jutrzejszym? Od kilku dni mam z nią problem, ponieważ podczas zmywania cieknie z niej woda od spodu.

Ile wyniesie naprawa zmywarki Electrolux do zabudowy

Warszawa, Gojawiczyńskiej, Sady Żoliborskie
Zwracam się z was z pytaniem, ile kosztuje serwis zmywarki, która buczy? Wszystko niby działa normalnie, naczynia są czyste, programator działa bez zarzutów, ale urządzenie bardzo głośno chodzi i wydaje dziwne dźwięki.

Kompleksowy serwis zmywarki

Warszawa, Skorosze
Z racji tego, iż moje urządzenie do mycia naczyń w ogóle nie odpompowuje wody, mam pytanie do fachowca, czy jest w stanie taką ustrkę mi naprawić? Interesuje mnie pierwszy wolny termin oraz koszt usługi.

Przegląd zmywarki

Międzynarodowa, Saska Kępa
Czy mogę liczyć na serwis mojej zmywarki do naczyń, przez którą regulanie wywala mi korki w mieszkaniu? Nie wiem, co się dzieje, ale co włączam obojętnie jaki program, nagle w całym domu nie ma prądu. Staje się to już bardzo uwłaczające.

Jest szansa na serwis zmywarki Whirlpool na jutro?

Warszawa, Belgradzka, Natolin
W mojej zmywarce nie działa programator. Żaden program nie chce się uruchomić. Urządzenie jest marki Whirlpool i mam już ją od 4 lat. Zależy mi na szybkim wykonaniu naprawy. Proszę o informację zwrotną, kiedy mają państwo wolne terminy i ile kosztuje taka usługa? Jestem dostępna codziennie po godz. 16.

Serwis zmywarki do naczyń

Warszawa, KEN, Kabaty
Witam. Mam do naprawy zmywarkę marki Bosch. Sprzęt użytkuję już od 7 lat, ale od jakiegoś czasu, mniej więcej od miesiąca, zauważyłam, że nauczynia po wyciągnięciu mają dziwne, białe smugi. Zaczęłam stosować inne kapsułki, sól do płukania, niestety, smugi jak były, tak są. Czy da się coś z tym zrobić? Wolałabym naprawić zmywarkę, niż kupować nowe urządzenie.

Ile kosztuje naprawa zmywarki do zabudowy marki Indesit

Andersa, Muranów, Warszawa
Moje pytanie brzmi: czy dojeżdzacie państwo na naprawy do klienta? Mam zabudowaną zmywarkę w domu i od jakiegoś czasu cieknie z niej woda. Ta awaria hydrauliczna występuje podczas każdego uruchomienia i pracy urządzenia. Był już u nas jeden technik, ale niestety problem się powtarza, dlatego też szukamy innego fachowca, mam nadzieję, że tym razem lepszego.

Potrzebujemy naprawić zmywarkę Bosch

Warszawa, Fort Bema
Piszę do Państwa w imieniu rodziców, którzy kłopoczą się ze swoim urządzeniem do mycia naczyń. Mianowicie, sprzęt nie chce pobierać wody. Mama mówiła, że usterka wystąpiła nagle dokładnie 6 dni temu. Czy mogliby Państwo jakoś im pomóc jakoś tę usterkę naprawić?

Szukam fachowca do mojej zmywarki do naczyń

Warszawa, Pelcowizna, Kotsisa
Dzień dobry. Poszukuję dobrego, sprawdzonego serwisanta, który wie, jak naprawić niedziałającą zmywarkę. Chodzi dokładnie o to, że urządzenie nie grzeje wody, przez co naczynia nie są dokładnie myte. Czy mają państwo u siebie takiego technika?

 

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę? A może urządzenie nagle wyłączyło się i nie chce się ponownie uruchomić? Najlepiej będzie skorzystać z pomocy sprawdzonego serwisu AGD, którego zadaniem jest naprawa zmywarek. Warszawa jest miastem, w którym serwis Naprawek poleca wiele doświadczonych firm AGD. Pracujący w nich fachowcy to solidni i rzetelni specjaliści z doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy szybko i sprawnie zajmą się wymianą części do zmywarki Bosch i innych marek. Zadzwoń do wybranego serwisu zmywarek w Warszawie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502