Naprawa Pralek Warszawa

Najlepsze firmy od naprawy pralek w Warszawie

Naprawa i Serwis Pralek Zmywarek i Lodówek - Jerzy Strupiechowski Jupex
4.7
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to bardzo dobry fachowiec, chyba najlepszy, z jakim do tej pory przyszło mi współpracować. Do zadania podszedł sumiennie i solidnie, widać było od razu, że doskonale zna się na swojej pracy. Dodam, że naprawa pralki z dojazdem nie kosztowała mnie majątku. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego pana."
Naprawa Pralek Automatycznych i Zmywarek Bio-Mat Piotr Sergiej
4.4
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Firma BIO-Mat Serwis powstała w 1996 roku. Jesteśmy wykwalifikowanym, pogwarancyjnym serwisem AGD, takich firm jak: Bosch, Polar, Siemens, Zanussi, Elektrolux, Ardo, Candy. Naszą specjalnością jest naprawa pralek i zmywarek wszystkich znanych na polskim rynku firm AGD. Mamy ...
Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli potrzebny ci jest pilnie serwis palki, polecam kompleksowe usługi tego pana. Wymiana łożysk przebiegła szybko, solidnie i sprawnie, a praca nie kosztowała mnie majątku. Jestem bardzo zadowolony z wyników oraz z fachowego podejścia do sprawy. Dodam też, że pracy nie poświęcił dużo czasu, co potwierdza tylko jego profesjonalizm."
Usługi Naprawy Pralek i Suszarek do Ubrań - Makro Serwis Krzysztof Olczak
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Kiedy w grę wchodziła pilna naprawa pralki, panowie bez chwili zawahania poradzili sobie z problemem, którego rozwiązanie nie kosztowało mnie majątku. Do tego byli mili i uprzejmi oraz komunikatywni. Jestem bardzo zadowolony z ich fachowej pracy i na pewno jeszcze nieraz będę korzystał z ich usług w przyszłości. Polecam serdecznie każdemu, kto ma jakikolwiek problem z pralką."
Usługi Naprawy Kuchenek, Płyt Indukcyjnych i Pralek MBM Maciej Maryniak
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralkosuszarki przebiegła solidnie, sumiennie i rzetelnie, a panowie za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Po wstępnych oględzinach okazało się, że konieczna będzie wymiana fartucha. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, widać było, że ręce palą im się do roboty. Na pewno będę polecał ich dalej."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam w 100%. Szukałem fachowca, który zajmie się naprawą pralki na miejscu i jak się później okazało, ten z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Cena była przystępna, a wymiana amortyzatorów przyniosła oczekiwany efekt. Polecam serdecznie jego usługi, a kontakt oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Numer telefonu do tego serwisu pralki dostałem z polecenia i muszę przyznać, że to najlepsi specjaliści, z jakimi do tej pory przyszło mi współpracować. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, na miejsce przyjechali odpowiednio przygotowani, a z zadaniem nie mieli żadnych problemów. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ich usługi każdemu, bo w dzisiejszych czasach coraz ciężej znaleźć takich fachowców."
Serwis AGD Marek Ossowski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie z serwisu pralkosuszarki na miejscu byli przed czasem, a za wymianę elektrozaworu nie wzięli dużych pieniędzy, do tego okazali się sympatycznymi i miłymi ludźmi z poczuciem humoru. Polecam przede wszystkim za atrakcyjny cennik usług, a numer tel. do panów zachowuję i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy."
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagłe wylanie pralki, zwarcie w zmywarce, spalenie grzałki w piekarniku – tego typu pechowe sytuacje mogą spotkać każdego posiadacza AGD. Nie musisz się martwić, bo Twój problem rozwiąże nasz serwis AGD, który zachwyci Cię wysoką jakością usług w naprawdę konkurencyjnej cenie. Solidne naprawy pralek, zmywarek czy okapów mogą być szybkie i proste, jeśli zlecisz je fachowcom z odpowiednimi kwalifikacjami. Zadzwoń i złóż zlecenie, a nie zawiedziemy Cię!
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralki. Na miejscu panowie zjawili się jeszcze w tym samym dniu, w niecałe 45 minut od zakończenia rozmowy telefonicznej, a pracę wykonali od ręki. Polecam serdecznie, a telefon do pana sobie zostawiłem i pewnie jeszcze nieraz będę korzystał z jego wsparcia."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis pralki automatycznej mogę polecić z ręką na sercu. Panowie okazali się godnymi zaufania specjalistami, do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a pracę wykonali na najwyższym poziomie, do tego dokładnie posprzątali po sobie. Polecam z czystym sumieniem ich kompleksowe usługi i z pewnością jeszcze nieraz będę z nich korzystał."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy tego serwisu pralki. Z dojazdem panowie nie mieli żadnego problemu, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Pralka naprawiona została ekspresowo i skutecznie, za co bardzo im dziękuję. Polecam ich kompleksowe usługi każdemu, a numer telefonu oczywiście zapisuję, bo pewnie jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy."
Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą pralki na miejscu ci panowie nie mieli najmniejszego problemu. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a ta nie zajęła im wiele czasu, chociaż przyznam, że roboty z wymianą łożysk trochę było. Polecam serdecznie każdemu, kto ma problem z pralką, a telefon do kontaktu pozostawiam i z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z ich fachowego wsparcia."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem w pełni zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie specjaliści od AGD. Potrzebny mi był pilnie serwis pralki, a panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Dziękuję serdecznie za tak szybko naprawiony bęben i z pewnością będę polecał ich usługi każdemu. Telefonu oczywiście nie wyrzucam!!"
Usługi Serwisowe AGD oraz Naprawa Komputerów i Laptopów FFDK
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pomożemy Ci szybko i skutecznie usunąć wszelkie usterki sprzętu AGD, dzięki czemu nie będziesz musiał męczyć się z samodzielną naprawą. Świadczymy również usługi z zakresu naprawy komputerów. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości częściach zamiennych i podzespołach. Poznaj naszą bogatą ofertę usług i zostaw zgłoszenie. Sprawdź nasz sposób działania, a następnie polecaj naszą firmę swojej rodzinie oraz znajomym!
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od początku naszej działalności niezmiennie stajemy na wysokości zadania w przypadku konieczności wymiany zamków, montażu mebli czy napraw AGD. Wiemy, że stając przed koniecznością nawet najprostszych prac z tego zakresu często łatwo o komplikacje, dlatego nie pozwalamy, by nasi klienci czekali w nieskończoność na wykonanie usługi. Zadzwoń do nas i sprawdź skuteczność naszej firmy, a na pewno będziesz zadowolony z efektu końcowego!
Wybrane zlecenia

Ile u Was kosztuje naprawa pralki Gorenje?

Majdańska, Grochów
Witam serdecznie. Mam problem techniczny ze swoim już dość leciwym sprzętem. Po wczorajszym praniu myślałam, że wszystko jest w porządku, jednak dzisiaj, kiedy ponownie załadowałam bęben sprzęt sprzęt się nie włącza. Czy to coś poważnego? Ile orientacyjnie będzie kosztować pomoc fachowca przy tej usterce?

Ile wyniesie naprawa pralki?

Braci Wagów, Warszawa, Natolin
Szanowni Państwo. Moje urządzenie prawdopodobnie uległo uszkodzeniu. Ubrania, które wyjmuję po rzekomym praniu, wcale nie są czyste. Mój sąsiad powiedział, że jeśli nie dopiera to możliwe, że sprzęt nie grzeje wody i stąd ta niedogodność. Ile to może kosztować?

Jaka jest cena serwisu pralki automatycnej Samsung?

Warszawa, Fort Bema
Czy jesteście w stanie jakoś ukrócić wycieczki mojego sprzętu po całej łazience? Moje urządzenie skacze podczas wirowania i ciągle zmienia swoje położenie. To bardzo uciążliwe i niebezpieczne. Jest ktoś, kto mógłby się tym zająć?

Co jaki czas należy wykonywać przegląd pralki?

Warszawa, Powsin
Co ile miesięcy trzeba sprawdzać sprawność oraz poprawne lub niewłaściwe funkcjonowanie posiadanego sprzętu? Mam podejrzenie, że mój nie działa tak jak powinien. Moje urządzenie chyba od jakiegoś czasu nie pobiera wody, albo coś innego tam szwankuje, nie wiem dokładnie co jest tam nie tak. Nie znam się na tym zbytnio. Czy jest ktoś dostępny, by to zobaczyć, ocenić poziom usterki i ewentualnie ją usunąć?

Pilnie potrzebny fachowiec do automatu AEG

Warszawa, Stara Miłosna, Jana Pawła II
Od kilku dni moja pralka głośno chodzi. Wiem, że to dość popularny problem, ale muszę się go pozbyć, ponieważ mam małe dziecko, które jest notorycznie budzone przez hałaśliwą pracę tego urządzenia. Tak się nie da żyć, proszę o jakąś interwencję serwisanta.

Czy jest dostępny w pobliżu serwisant, który podejmie się naprawy pralki LG?

Warszawa, Zacisze, Codzienna
Serdecznie proszę o pomoc doświadczonego w serwisie pralek technika, do sprawdzenia mojego sprzętu. Problemem jest to, że urządzenie chyba się zacięło, bo nie chce się włączyć. Nie wiem czy to kwestia jakiegoś błędu, czy oprogramowania. Czy ktoś z Waszej firmy mógłby mi pomóc w diagnozie i likwidacji usterki?

Poszukuje profesjonalnego serwisu marki Whirlpool

Barska, Warszawa, Stara Ochota
Moja pralka chyba wytwarza jakieś spięcia elektryczne, ponieważ za każdym razem kiedy włączam pranie wyrzuca mi bezpieczniki. Czy serwisanci Waszej firmy spotkali się już z taką sytuacją i czy ewentualnie byliby w stanie w miarę szybko pomóc mi rozwiązać ten problem?

Kiedy mogę liczyć na przegląd sprzętu Samsung?

Warszawa, Relaksowa, Kabaty
Mam ogromny problem ze swoim sprzętem. Próbowałam samodzielnie sobie poradzić z tą usterką, ale moja wiedza z tego zakresu bez żadnych wątpliwości nie jest wystarczająca, by mogła tutaj pomóc. Wydaje mi się, że mój automat nie wiruje tak jak powinien. Jaki jest pierwszy wolny termin wizyty technika w moim domu?

Niesprawna pralka Bosch

Służewiec, Konstruktorska
Mój kilkuletni już sprzęt zaczął nagle szwankować. Urządzenie podczas pracy nie pobiera proszku do prania. Poprzez co, ubrania wcale nie są czyste i pięknie pachnące, wręcz przeciwnie - tylko mokre. Czy posiadacie Państwo dostępnego technika, który mógłby rozwiązać ten uciążliwy problem techniczny?

Jaki jest koszt diagnozy pralki Electrolux?

Saska Kępa, Warszawa
Kieruję się z zapytaniem do Pańskiej firmy odnośnie możliwości odbycia wizyty serwisanta w moim domu w sprawie sprawdzenia czy mój sprzęt prawidłowo funkcjonuje. Ponieważ mam ku temu liczne wątpliwości. Wydaje mi się, że urządzenie cieknie od spodu, a tak być nie powinno. Jaka byłaby ewentualna cena takiej wizyty?

Serwis pralki Beko

Warszawa, Pstra, Choszczówka
Ostatnio zauważyłam, że koszulki mojego synka wcale nie są czyste, a dopiero co zdjęłam je z suszarki na ubrania. Jak dokładniej przyjrzałam się reszcie prania to ewidentnie jego czystość pozostawiała wiele do życzenia. To oznacza, że mój sprzęt nie dopiera tak jak powinien. Mogę prosić o pomoc techniczną Waszego serwisanta?

Potrzebuję technika do pralko-suszarki Bosch

Warszawa ,Szczęśliwice, Drawska
Od wczoraj z moim sprzętem dzieje się coś niedobrego. Podczas prania zauważyłam na podłodze w łazience niezbyt duże, ale jednak - plamy wody. Czy to jakiś wężyk przecieka, albo może pękł? No bo urządzenie cieknie od spodu. Mam nadzieje, że to nic poważniejszego. Mógłby jakiś fachowiec od Was podjechać?

 

Awarie bębna w pralkach zdarzają się bardzo często. A może padła Ci pompa w pralce? Popsuty programator w urządzeniu? Nie wiesz, jak naprawić pralkę? Wybierz opcję pomocy sprawdzonego serwisu pralek z Warszawy. Na stronie Naprawek znajdziesz firmy, których zakres usług obejmuje wymianę niezbędnych części i naprawę pralki w Warszawie. Pracujący tutaj fachowy posiadają wiedzę, doświadczenie i części zamienne do pralki Whirlpool oraz innych marek. Umów się na wizytę z fachowcem, który szybko i tanio naprawi Twój sprzęt!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502