Naprawa Zmywarek Siedlce

Naprawa Lodówek, Pralek i Zmywarek Pionier Andrzej Kowalewski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo cenię sobie współpracę z tym serwisem. Kiedy wysiadła zmywarka na dzień przed planowanym grillem, byłam załamana. Zadzwoniłam do tego pana, a ten szybko naprawił zmywarkę, ponadto po zakończonej pracy wszystko po sobie posprzątał. Okazał się również rzeczowy, solidny, profesjonalny i uprzejmy. Szczerze polecam."
Wybrane zlecenia

Jaki jest możliwy czas naprawy?

Rumiankowa, Siedlce
Od około dziewięciu lat jestem posiadaczką zmywarki dość znanej i dobrej marki. Do tej pory naprawdę nie miałam z nią absolutnie żadnych problemów. Tylko ostatnio zauważyłam, że po każdym zakończonym czyszczeniu naczyń, na dnie urządzenia gromadzi się piana. Mogę liczyć na szybki serwis?

Ile wyniesie naprawa zmywarki Samsung?

Siedlce, Poznańska
Witam. Z kosztami jakiego rzędu wiąże się serwis (wraz z diagnozą) urządzenia do mycia naczyń, które od pewnego czasu podczas pracy bardzo głośno chodzi? Interesuje mnie szybki termin realizacji usługi. Pomożecie?

Szukam kogoś do naprawy zmywarki do zabudowy

Domanicka, Siedlce
Od dłuższego czasu zmagam się z problemem niedomytych naczyń. Początkowo myślałam, ze dokonałam złego wyboru podczas zakupu sprzętu. Jednak na forach tematycznych przeczytałam, że problem może tkwić w nie grzaniu wody przez urządzenie. Czy mogłabym umówić się na diagnozę oraz ewentualny serwis?

Naprawa zmywarki do naczyń Indesit na jutro!

Gliniana, Siedlce
Dzień dobry! Tak się składa, że nie mogę dobrze funkcjonować bez sprawnej zmywarki. Niestety, ale moje urządzenie od wczoraj jest wyłączone z użytkowania. Mój mąż odłączył sprzęt i uznał, że urządzenie nie odprowadza wody i niezbędna jest wizyta fachowca. Czy mogłabym liczyć na taką błyskawiczną usługę z Państwa strony?

Naprawa zmywarki Amica. Pilne!

Gospodarcza, Siedlce
Serdecznie proszę o dość szybką pomoc w naprawie mojego urządzenia w kuchni, które prawdopodobnie nie odpompowuje wody. Co więcej, nie wiem czy są to usterki połączone ze sobą w jakiś sposób, ale zauważyłam, że z dołu sprzętu kapie. Nie są to duże ilości wody, ale jednak. Uważam, że pilnie powinien zająć się tym fachowiec. Pomożecie?

Zobacz również inne usługi w mieście Siedlce

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502