Naprawa Pralek Siedlce

Naprawa Lodówek, Pralek i Zmywarek Pionier Andrzej Kowalewski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zamówiłem naprawę AGD z dojazdem i muszę szczerze przyznać, że pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość interwencji. Pan miał akurat wolny termin i przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia. Oczywiście pralka naprawiona, a i w portfelu nie świeci pustkami."
Wybrane zlecenia

Szukam naprawy pralki automatycznej Bosch

Kątowa, Siedlce
Pisze z takim zapytaniem. Czy to normalne, że urzadzenie do prania skacze podczas wirowania? Może jestem przewrażliwiona ale sprzęt wcale nie był przeładowany a skakał po całej łazience jakbym tonę kamieni tam wsypała. Bardzo proszę o odpowiedź bo jestem zainteresowana ewentualną naprawą.

Potrzebny serwis pralki Amica

Siedlce, Żytnia
Właśnie szukam serwisanta w pobliżu do naprawy urządzenia piorącego. Sprzet po uruchomieniu robi ogromne zwarcie i wyrzuca bezpieczniki. Czy zajmujecie się urządzeniami do prania tej marki? W jakim czasie może przyjechać fachowiec?

Potrzebny serwis automatu Indesit

Energetyczna, Siedlce
Witam serdecznie. Jestem bardzo zaniepokojona pracą urzadzenia piorącego. Sprzet ma już kilka lat ale zawsze działał dobrze. Od pewnego czasu słyszę, że podczas wirowania bardzo głośno chodzi. Hałas jest słyszalny u sąsiadów, którzy bardzo skarżą się na zakłócanie spokoju. Piorę głównie wieczorami bo tylko wtedy mam czas i nie chce budzić mieszkancow. Czy możecie mi pomóc?

Jaki jest czas na naprawę pralki Candy?

Zambrowska, Siedlce
Dzień dobry chciałabym zapytać o terminy napraw w waszym serwisie. Chodzi mi o automat do prania.Zależy mi na szybkiej naprawie, bo mam wieloosobową rodzinę i pralka to bardzo ważne urzadzenie u nas w domu. Sprzęt nie chce się włączyć. Pralka ma kilka lat ale wcześniej działałą bardzo dobrze. Czy mogę liczyć na pomoc waszego serwisanta?

Jaka jest cena naprawy pralki LG?

Obrońców Westerplatte, Siedlce
Kontaktuję się z państwem w sprawie usterki urządzenia. Uruchamiam sprzęt tak jak zwykle, ustawiam program, a urządzenie po pobraniu wody nagle się wyłącza. Wydaje mi się, że nie działa programator bo sąsiadka miała podobny problem i właśnie był problem z tą częścia.

Zobacz również inne usługi w mieście Siedlce

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502