Naprawa Zmywarek Konstancin-Jeziorna

Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa została wykonana szybko i sprawnie, a pan okazał się solidnym i rzetelnym specjalistą. Do pracy podszedł z zaangażowaniem, a sama praca nie zajęła mu wiele czasu. Początkowo obawiałem się nieco o cenę, która ostatecznie okazała się przystępna. Szczerze polecam ten serwis zmywarki, a telefon kontaktowy pozostawiam sobie oczywiście na przyszłość."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera

Naprawa Zmywarek Konstancin-Jeziorna
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Interesowała mnie wymiana filtrów, a panowie wykazali się bogatą wiedzą i umiejętnościami, które pozwoliły im szybko i skutecznie rozwiązać problem. Praca przebiegła szybko i sprawnie, a ja jestem zadowolony z urządzenia, które działa lepiej niż dotychczas. Polecam ten serwis zmywarki wolnostojącej."

 

Twoja zmywarka pobiera zbyt mało wody? A może drzwi urządzenia nie chcą się domknąć? Filtr na wężu zasilającym wodę jest zablokowany? Czas na wizytę rzetelnego fachowca z solidnego serwisu AGD. Konstancin-Jeziorna jest miejscem Twojego zamieszkania? Naprawek pozwoli Ci znaleźć odpowiedni dla siebie serwis zmywarek, który szybko wymieni części do zmywarki Bosch i innych znanych marek. Pracujący tu fachowcy to specjaliści z górnej półki, dla których nie ma awarii niemożliwej do usunięcia. Wybierz jeden z serwisów zmywarek i ciesz się sprawnym sprzętem jeszcze lata!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502