Naprawa Pralek Konstancin-Jeziorna

Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to fachowiec pisany przez duże "F". Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy, choć potrzebna mi była pilna naprawa pralki. Szybko zdiagnozował problem, polecił gdzie kupić tanio części, do tego nie naciągał. Polecam przede wszystkim za jakość oraz przystępne ceny, które z pewnością przypadną do gustu każdemu."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera

Naprawa Pralek Konstancin-Jeziorna
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli chodzi o naprawę pralki automatycznej, jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu. Panowie z zadania wywiązali się bardzo dobrze, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy, za co jestem im bardzo wdzięczny i oczywiście ich usługi polecam serdecznie każdemu, kto ma podobny problem."

 

Każda awaria AGD jest dużym utrudnieniem dla domowników. Gdy w grę wchodzi popsuta pralka, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, dlatego tu szczególnie ważna jest szybka interwencja, trafna diagnoza i solidna naprawa pralki. Nie każdy serwis AGD ma usługę „naprawa pralek”. Konstancin-Jeziorna może się pochwalić jednak fachowcami, którzy zajmują się tym profesjonalnie, a przy tym niedrogo. Doceniło ich już wielu klientów, więc wybierz ten serwis pralek, który najbardziej Ci odpowiada i skontaktuj się z fachowcem jeszcze dzisiaj.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502