Naprawa Pralek Ząbki

Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Doskonale i szybko wykonana usługa naprawy pralkosuszarki. Gorąco polecam za jakość, solidność, rzetelność, uczciwość, a także za przystępny cennik usług, który nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy, a pana kompleksowe usługi będę z pewnością polecał dalej."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki automatycznej. Panowie do pracy podeszli jak prawdziwi specjaliści, a praca nie była dla nich żadnym problemem. Diagnoza wykazała konieczność wymiany amortyzatorów, które jak się okazało, były mocno zużyte. Polecam za fachowość, przystępne ceny i atrakcyjny cennik usług, który z pewnością zadowoli każdego. Numer telefonu do pana zachowałem w razie potrzeby."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli potrzebny ci jest pilnie serwis pralki, polecam gorąco usługi tego specjalisty. Pan z zadaniem poradził sobie jak prawdziwy profesjonalista, za pracę nie wziął dużych pieniędzy, do tego okazał się fachowcem z powołania, który pracę moim zdaniem ocenił uczciwie. Polecam z ręką na sercu jego kompleksowe usługi, a telefon kontaktowy oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz będę z niego korzystał."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jeśli szukasz kogoś, kogo interesuje pilna naprawa pralki, to bardzo dobrze trafiłeś. Ostatnio wykonane pranie skończyło się potopem, do tego było niedzielne popołudnie - gorzej już chyba być nie mogło. Na szczęście trafiłem na ten serwis, który pracował również w niedzielę. Na miejsce dotarł w ciągu godziny, a prace naprawcze wykonał od ręki. Polecam!"
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis pralkosuszarki okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, od razu przystępując od pracy, która nie zajęła im wiele czasu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi, a także z przystępnego cennika, jakim nie mogła pochwalić się konkurencja."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie bardzo miło mnie zaskoczyli, kiedy okazało się, że potrzebna jest naprawa pralki. Do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie i sumiennie, a za pracę nie wzięli majątku. Warto jeszcze dodać, że zaoferowali serwis pralki z dojazdem. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy, a usługi panów polecam na przyszłość i pewnie jeszcze nieraz będę do nich dzwonił."

 

Ubrania po wyjęciu z pralki nadal są brudne? Twoja pralka głośno pracuje, szczególnie podczas wirowania? Potrzebna jest Ci pilna i profesjonalna naprawa sprzętu AGD. Naprawek to miejsce, gdzie znajdziesz odpowiedni dla siebie serwis AGD. Ząbki są miastem, w którym pracują znający się na branży AGD fachowcy z wiedzą, doświadczeniem i sprzętem, dzięki czemu szybko i skutecznie zajmą się naprawą pralki. Wybierz jedną z polecanych firm AGD i oddaj swoją pralkę w ręce jednych z najlepszych w mieście fachowców, a prawdopodobnie posłuży Ci jeszcze lata!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502