Naprawa Kuchenek Ząbki

Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianę termostatu ten specjalista wykonał solidnie i sumiennie, a praca, jak sam wspominał, sprawiała mu ogromną przyjemność. Polecam z całego serca ten pilny serwis kuchenki, bo to bez wątpienia specjaliści, którym warto powierzyć swój sprzęt. Polecam serdecznie, a kontakt zapisuję sobie na przyszłość"
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kiedy okazało się, że pola grzewcze nie działają, postanowiłem czym prędzej zadzwonić do tego specjalisty. Pan okazał się solidnym i sumiennym fachowcem, z naprawą kuchenki elektrycznej poradził sobie bardzo dobrze. Za pracę nie wziął dużych pieniędzy, chociaż inni proponowali znacznie wyższe stawki. Do tego pan był kulturalny, uprzejmy i rozmowny. Z czystym sumieniem polecam znajomym i rodzinie."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy, pozwala nam utrzymywać się w czołówce lokalnych serwisów. Naprawa urządzeń AGD to solidne wykonanie idące w parze ze specjalistyczną wiedzą. Dzięki takiemu podejściu nieustannie umacniamy naszą markę, a podejmowane przez nas zadania kończą się sukcesem. Popsuta zmywarka, niedziałający piekarnik czy awaria pralki to tylko niektóre z popularnych usterek, którymi się zajmujemy. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i pozwól, że przywrócimy dawną funkcjonalność Twojego AGD.
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą kuchenki na miejscu nie było najmniejszego problemu, kiedy nagle przestały działać dwa pola grzewcze po jednej stronie płyty grzewczej, a pozostałe dwa samoczynnie się wyłączały w trakcie pracy. Panowie od razu zdiagnozowali przyczynę usterki i bez większych problemów ją usunęli. Polecam za zaangażowanie i skuteczność."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa dotyczyła naprawy pola grzewczego. Fachowiec poradził sobie z nią bardzo dobrze - widać było, że zajmuje się tym nie pierwszy raz i doskonale wie co i jak należy zrobić, żeby zrobić to porządnie. Rachunek adekwatny do poziomu usługi i zakresu wykonanej pracy - nie mogę narzekać. Jeśli interesuje Państwa profesjonalna naprawa kuchenki wolnostojącej - warto do niego zadzwonić."

 

Kuchenka gazowa nagle przestała działać? Czas na wizytę w serwisie AGD. Naprawek pozwoli Ci znaleźć godne zaufania serwisy kuchenek gazowych z Ząbek. Nasi partnerzy zajmą się również naprawą kuchenek elektrycznych. To specjaliści, którzy swoją pracę wykonują od wielu lat i doskonale znają się na rzeczy. Ich profesjonalizm doceniło już wielu wcześniejszych klientów, którzy chętnie polecają ich usługi dalej. Wybierz sprawdzony serwis kuchenek Indesit z Ząbek lub innych mniej znanych marek. Zadzwoń już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502