Naprawa Pralek Wrocław

Pingwin Elektromechanika Chłodnicza Marek Grzywacz
4.2
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po powrocie z pracy chciałam wstawić pranie, po czym okazało się, że urządzenie odmówiło posłuszeństwa. Od razu zaczęłam szukać serwisu pralki z dojazdem, ponieważ nie miałam samochodu. Ci panowie jeszcze tego samego dnia byli na miejscu, urządzenie dokładnie obejrzeli i zabrali się do pracy. Teraz pralka działa jak nowa, a ja mogę spać spokojnie."
Andrzej Błaszczak Naprawa Pralek Automatycznych
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była pilnie naprawa pralki, a pan okazał się konkretnym fachowcem i zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, jeszcze tego samego dnia zjawił się w mieszkaniu i zabrał się do pracy. Diagnoza wykazała, że konieczna jest naprawa bębna, która zajęła mu niecałą godzinę. Jestem tak zadowolony z efektów pracy tego pana, że z pewnością skorzystam z jego usług ponownie."
Serwis zmywarek i pralek Marcin Kumpin
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki na miejscu okazała się dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem. Panowie doskonale wywiązali się z zadania, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, a telefon zapisuję i pewnie będę z niego jeszcze wiele razy korzystał, bo wiadomo, sprzęt wieczny nie jest."
Wybrane zlecenia

Wrocław
Pralka AEG. LN 69460L. Wymiana łożyska bębna

Wrocław
Witam nastawiłam pranie nie zamykając bębna, po chwili zatrzymałam pralkę i zamknęłam bęben, podczas wirowania strasznie huczała, wiem ze coś dostało się poza bęben. Proszę o wycenę ile będzie kosztować.

Wrocław
Pralka ładowana od góry - po zakończeniu prania nie bęben jest zablokowany, nie ma dostępu do klapki Na pralce wyświetla się kontrolka "serwis"

Wrocław
Pralko suszarka Candy Evo4w 2012r, ile wyniósłby koszt wymiany wybieraka programów. pralka sprawna tylko przy wyborze programow pokrętłem do programy przeskakuja na sasiednie. potem pralka pierze wg programu

Wrocław
Pralka nie włącza się przy wyborze trybu

Szukam fachowcha do pralki marki Candy

Psie Pole, Wrocław
Witam, urządzenie pierze, odpompowuje wodę , wiruje, grzeje, ale pojawia się problem podczas ostatniego prania przy kolejnym płukaniu. Z pod automatu zaczęła ciec woda. Udało mi się ją otworzyć i trochę odpompować tej wody. Niby wszystko działa, ale woda dalej cieknie. Co może być przyczyną?

Fachowiec od pralki LG

Wrocław,Kowalska, Kowale
Dzień dobry. Od niedawna zaczęłam dorosłe życie i mam pierwszy problem na swojej drodze. Chciałam zrobić pierwsze pranie - myślałam, że wrzuci się pranie do środka, włączy program, doda płynu do prania i koniec filozofii. A jednak nie. Okazało się, że nie pobiera się woda. Pomocy.

Pilnie - naprawa pralko suszarki Bosch

Sienkiewicza, Wrocław
Sprzęt do prania i suszenia w jednym odmówił mi współpracy. Ubrania po zakończonym programie są dalej mokre i nie odwirowane. Ten sprzet kosztował około 5 tysięcy i mam go 4 lata. Niestety nie miałam wykupionej przedłużonej gwarancji, dlatego musze szukać pomocy na własną rękę.

Jaki jest czas naprawy pralki Beko

Wrocław, Brodzka, Stabłowice
Wykonywałam pranie i przypadkiem dotknęłam drzwiczek pralki i stwierdziłam, że one powinny być cieplejsze. Wydaje mi się, że coś się stało, że mój sprzęt nie grzeje wody. Pralka jest stara więc nie ma możliwości, aby miała funkcję, aby się drzwi nie nagrzewały. Odłączyłam też urządzenie od odpływu, ale nie pomogło. Co to mogło się wydarzyć? Wiem, że zajmujecie się takim sprawami i liczę na Was.

Potrzebuję na jutro Pana do przeglądu pralki Beko

Złotniki, Małopolska, Wrocław
Witam, otrzymałam od mamy starą pralkę, która prawdopodobnie jest zepsuta. Była już wielokrotnie naprawiana. Tym razem boję się, że nie działa programator i będzie to dla mnie duży wydatek. Proszę o podanie kosztów ewentualnej naprawy.

Szukam fachowca do naprawy pralki LG

Wrocław, Żmigrodzka
Witam, Mam problem z urządzeniem do prania. Nie pobiera całego proszku i w ogóle nie bierze płynu.Wydaje mi się, że moduł podający wodę do zasobnika jest nieprawidłowo zamontowany, a rurki nieprawidłowo podłączone. Poszukuje fachowca, który ma wolne terminy w tym tygodniu.

Jakie cą ceny za naprawy automatów

Graniczna, Fabryczna
Cykl przy praniu został zakończony, ale drzwi dalej są zablokowane i nie mogę wyciągnąć prania z bębna. Próbowałam na siłę, ale bezskutecznie. Co zrobić, aby to pranie wyciągnąć i nie uszkodzić drzwi. Co może być przyczyną, że nie chcą się otworzyć?

Na jutro potrzebuję technika do przeglądu pralki Bosch

Szczepin
Wsadziłam do wsadu za dużo ubrań do prania i to był ogromy błąd. Ubrania, które były bardzo poplamione nie doprały się. Jeszcze pomyślałam, że wlałam za mało płynu do prania, ale to chyba jednak nie to. Później to pranie podzieliłam na dwie części i jeszcze raz wyprałam. Niestety dalej ubrania są niedoprane. Co mogę z tym zrobić? Coś może przeczyścić, żeby płyn dochodził tam gdzie trzeba.

Ile kosztuje naprawa pralki Polar?

Wrocław, Konduktorska
Po wybraniu programu piorącego wyrzuca mi w mieszkaniu bezpieczniki. Dzieje się tylko podczas prania, przy innych sprzętach nie mam takiego problemu. Czy myście, że to urządzenie może mi popsuć elektrykę? Obawiam się, że gdzies robi się zwarcie i może się to źle skończyć.

Serwis pralki Whirlpool

Sępolno, Mickiewicza
Witam. Właśnie robiłam mężowi pranie na wyjazd służbowy. Jak na złość pojawił się komunikat, że jest zapchany filtr. Mąż chciał wyczyścić ten filtr, ale okazało się, że to nie takie proste jak się wydaje. Czy dziś macie wolne terminy? Jaka jest cena za technika, który mógłby nam pomoc?

 

Pralka zacina się i nie reaguje na polecenia? A może spod urządzenia ciągle cieknie? Te i wiele innych awarii sprzętu AGD wymagają interwencji sprawdzonego fachowca. Na stronie Naprawek znajdziesz serwisy pralek z Wrocławia, które wymienią części do pralki Candy oraz wielu innych mniej i bardziej znanych marek. Postaw na fachowców z pasją, którzy rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia, a koszt naprawy pralki z pewnością nie przerośnie Twojego budżetu. Zadzwoń do polecanego przez nas serwisu AGD z Wrocławia już teraz!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502