Naprawa Lodówek Wrocław

Pingwin Elektromechanika Chłodnicza Marek Grzywacz
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis chłodziarki z naprawą urządzenia poradził sobie bardzo dobrze, a dodam jeszcze, że poprzednicy niestety nie sprostali zadaniu. Widać, że to doświadczeni fachowcy z fachem w rękach, którzy doskonale radzą sobie w każdej sytuacji. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecać ich usługi innym, a telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość."
Mateusz Materka
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Mateusz Materka

Naprawa Lodówek Wrocław
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis zamrażarki z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się godnymi zaufania profesjonalistami i przyznam szczerze, że dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej pracy. Wymiana sprężarki nie zajęła im wiele czasu, a za robociznę nie wzięli dużo pieniędzy. Polecam serdecznie każdemu i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy."
Wybrane zlecenia

Ile czasu trzeba czekać na naprawę lodóweki Gorenje?

Swojczyce, Wrocław, Ludowa
Moi dziadkowie posiadają starą już chłodziarkę z zamrażalnikiem. Ostatnio urządzenie zaczęło bardzo głośno chodzić. Pytam w ich imieniu, czy można byłoby zamówić serwis do ich mieszkania i na kiedy można byoby się umówić?

Ile wyniesie mnie serwis lodówki Beko?

Jedności Narodowej
Moja chłodziarka w ogóle nie mrozi. Przestała działać wczoraj i od tego czasu w żaden sposób nie jestem w stanie jej naprawić. Chciałbym się dowiedzieć, jaka byłaby cena za taką naprawę?

Szukam serwisu do lodówki wolnostojącej Amica w pobliżu

Psie Pole, Wrocław
Nie mogę poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem, który wydobywa się z mojej chłodziarki. Użyłam już wielu środków czyszczących, zapachowych, niby specjalnych do takich rzeczy, aby zapach tylko się powiela. Czy fachowiec wiedziałby, co w takim przypadku zrobić? Może jest na to jakiś inny, specjalny sposób?

Szukam serwisanta do lodówki

Wrocław, Grabiszyn, Krucza
Ostatnio organizowaliśmy małą domówkę w mieszkaniu, przygotowaliśmy dużo potraw. Od tamtej pory, mimo tego, że jedzenia już nie ma, nadal w środku lodówki jest nieprzyjemny zapach. Mógłby ktoś go usunąć?

Potrzebuję fachowca od lodówek Liebherr

Wrocław, Potockiego, Karłowice
Szukam dobrego technika znającego się na chłodziarkach. Ja akurat mam problem z lodówką, która wydaje dziwne dźwięki. Ciężko je opisać, najlepiej byłoby, gdyby pan do mnie przyjechał, sam posłuchał, dokonał diagnozy i pewnie koniecznej naprawy.

Serwis lodówki pod zabudowę

Wrocław
Usterka, z którą się zmagam już od kilkunastu dni to popsute zawiasy od drzwiczek w mojej chłodziarce. Szukam fachowca od urządzeń AGD, który by je wyregulował. Znajdę go może tutaj?

Ile wyniesie serwis lodówki Beko pod zabudowę

Wrocław, Fabryczna, Kordackiego
Witam państwa. Szukam odpowiedzi na pytanie - dlaczego moja lodówka się nie włącza? W internecie jest wiele różnych złotych rad, ale porzebny jest mi chyba dobry fachowiec, bo sam nie wiem, co robić, a próbowałem już różnych sposobów. Ile kosztowałby przyjazd i naprawa tejże niedziałającej lodówki?

Szukam serwisanta do lodówek Beko

Wrocław, Krzyki
Mam szybkie pytanko do państwa - ile kosztuje naprawa lodówki, która, ogólnie rzecz biorąc, nie chłodzi? W środku jest po prostu ciepło, wszystkie produkty są letnie, jeszcze brakuje tylko tego, żeby zaczęły się psuć, ale to pewnie kwestia czasu, dlatego potrzebuję jak najszybciej wizyty fachowca.

Potrzebuję zreperować chłodziarkę Bosch

Wrocław, Śródmieście, Kopernika
Posiadam kilkuletni sprzęt do mrożenia produktów spożywczych. Niestety chyba się zepsuł, ponieważ teraz w ogóle nie chce się rozmrozić. Czy ktoś mógłby podjechać, aby to sprawdzić?

Jaki jest czas czekania na fachowca od lodówek pod zabudowę?

Bajana, Wrocław
Szukam majstra od chłodziarek, który mógłby przyjechać do mojego domu i zobaczyć, dlaczego jedno skrzydło nie domyka się. Usterka pojawiła się nagle i tak naprawdę nie wiem, skąd. Lodówkę mam od 5 lat.

 

Nieprawidłowe funkcjonowanie termostatu w lodówce? Rozszczelnienie układu chłodzenia? A może Twoja lodówka grzeje, zamiast chłodzić? Te i wiele innych awarii lodówek wymagają pomocy specjalistycznego serwisu chłodziarko-zamrażarek. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz odpowiedni dla siebie, profesjonalny serwis lodówek. Wrocław jest miastem, w którym doświadczeni fachowcy szybko naprawią Twoje AGD, nawet jeśli będą potrzebne zamienne części do lodówki Whirlpool i innych marek. Zadzwoń do wybranego serwisu AGD-Wrocław jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502