Naprawa Pralek Swarzędz

Serwis Pralek Rapitech Piotr Ratajczak
4.6
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralkosuszarki na najwyższym poziomie. Wszystkie niezbędne części wymienione zostały jeszcze tego samego dnia. Praca wykonana została sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a usługa moim zdaniem została wyceniona uczciwie. Jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco za wszystko. "
Wybrane zlecenia

Swarzędz
Szukam najlepszego w mieście specjalisty od pralek. Czy taką osobę znajdę w państwa firmie? Moja pralka Boscha potrzebuje naprawy, ponieważ nie dopiera ubrań, po całym programie są jedynie tylko wilgotnie, niestety nie wyglądają one na czyste.

Swarzędz
Potrzebuję pomocy serwisanta od pralek i to najlepiej tak szybko jak tylko się da. Godzinę temu wstawiłam pralkę, nagle przestała pracować, wyłączyła się i do tej pory się nie włącza, próbowałam kilkukrotnie ją uruchomić i nic. Czy ktoś od państwa móglby do mnie teraz, zaraz przyjechać?

 

Pralka za bardzo się trzęsie podczas wykonywanej pracy? A może urządzenie zakończyło pracę i nie chce się ponownie włączyć? Czas na pomoc specjalisty od naprawy pralek ze Swarzędza. W serwisie Naprawek z pewnością znajdziesz serwisy AGD, które szybko i skutecznie zajmą się Twoim uszkodzonym sprzętem. Ci fachowcy to profesjonaliści, którzy do każdego zadania podchodzą indywidulnie i z pełnym zaangażowaniem. Dla nich wymiana części do pralki Whirlpool nie będzie żadnym problemem. Skontaktuj się z partnerem serwisu Naprawek!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502