Naprawa Lodówek Swarzędz

Naprawa i Serwis Lodówek Paweł Helka
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy wstałam rano, by zrobić sobie śniadanie, okazało się, że pod lodówką zebrało się bardzo dużo wody. Nie tracąc czasu zadzwoniłam do tego specjalisty, który zasugerował wymianę termostatu, a przy okazji wizyty zaproponował wymianę sprężarki. Zadanie wykonał celująco - od tej pory lodówka chodzi jak nowa. Polecam z całego serca ten serwis lodówek, bo naprawdę warto na nich postawić!"
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-08-19 Swarzędz
Szukam kogoś do naprawy lodówki wolnostojącej marki Beko. Od dwóch dni lodówka nie chce się włączyć i jest problem bo jedzenia akurat na ostatnich zakupach nakupiliśmy jak dla jakiegoś wojska. Nie chcę żeby się to zmarnowało, dlatego zależy mi na dość pilnym załatwieniu sprawy.

2021-07-02 Swarzędz
Na jutro jest szansa na wykonanie usługi? Mam lodówkę w zabudowie Samsung i zepsuły się w niej zawiasy i nie można jej otworzyc mocniej niż na jakieś 30 stopni, jest to trochę za mało aby wyciągnąć produkty które leży na tyle niej. Czy Wy też sie zajmujecie takimi zawiasami?

 

Twoja lodówka nie działa? Urządzenie zbyt słabo lub zbyt mocno chłodzi? A może w dolnej części lodówki gromadzą się duże ilości wody? Przy każdej awarii lodówki najlepiej zgłosić się do doświadczonego i sumiennego specjalisty od naprawy lodówek w Swarzędzu. Na stronie Naprawek czekają na Ciebie rzetelne i uczciwe serwisy AGD ze Swarzędza, które kompleksowo zajmą się naprawą sprzętu AGD. Postaw na serwis lodówek, który niemal „od ręki” zajmie się Twoim sprzętem i do tego w atrakcyjnej cenie. Zadzwoń do technika jeszcze dziś.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502