Naprawa Pralek Rybnik

Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.6
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa każdego sprzętu AGD nierozerwalnie jest związana ze specjalistyczną wiedzą, niezbędną do prawidłowego zażegnania powstałej usterki. Jako serwis AGD specjalizujemy się w naprawie pralek, lodówek, zmywarek oraz innych sprzętów z coraz szerszej gamy ...
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Interesowała mnie naprawa pralki automatycznej, a ten pan okazał się strzałem w dziesiątkę. Po oględzinach stwierdził, że konieczna będzie wymiana elektrozaworu. Pracę wykonał solidnie i sumiennie, a efekty widoczne były jeszcze tego samego dnia. Polecam gorąco, a telefon do pana oczywiście zapisuję i pewnie jeszcze nieraz będę z niego w niedługim czasie korzystał."
Wybrane zlecenia

Serwis pralki Beko

Rybnik, Meksyk
Nigdy nie widziałam serwisu z tyloma poleceniami, chyba długo już Państwo działacie i znacie się na rzeczy. Liczę w takim razie na pomoc. Mam pralkę z wyświetlaczem led i pokazuje ona od kilku dni po każdym praniu czerwony wykrzyknik i napis Zapchany filtr. Nie mam niestety instrukcji i nie znam modelu więc nie wiem jak go wyjąć. Mogę prosić o przyjechanie na miejsce?

Naprawa pralki Miele

Rybnik, Tkoczów, Chwałowice
Witam Państwa. Liczę że będziecie moją ostatnią deską ratunku. Kupiłem rok temu zupełnie nowy automat i dzisiaj pojawiła się jakaś taka usterka, że nie pobiera on proszku do prania. Zgłosiłem to do serwisu autoryzowanego, miałem szczęście bo technik był w okolicy więc podjechał ale uznał jednoznacznie, że problem nie wynika z wady fabrycznej, a z powodu niewłaściwego użytkowania i gwarancja tego nie obejmie. Inny serwisant uznał, że mam kupić nową. Nie wierzę, że coś takiego skutkowałoby przymusem kupna nowego urządzenia. Czy znacie doświadczonego fachowca?

Serwis pralko-szuszarki Indesit w pobliżu

Rybnik, Rybnicka Kuźnia
Podczas odpompowywania i wirowania z mojego automatu cieknie woda od spodu. Może nie jest to jakaś duża powódź, ale na pewno coś ze sprzętem jest nie tak i ktoś by musiał tutaj przyjechać i dokonać diagnozy. Jest to stare urządzenie, więc może naprawa jest nieopłacalna, ale chciałbym mimo wszystko spóbować.

Naprawa urządzenia Electrolux

Rybnik, Budowlanych
Poważna usterka, do której potrzebny jest kompetentny serwisant. Automat włącza się normalnie, ale grzałka chyba jest uszkodzona, ponieważ nie grzeje wody. Co więcej, urządzenie zachowuje się tak, jakby chciało od razu wirować, a nie na początku prać. Proszę o pomoc.

Ile wyniesie przegląd automatu Siemens?

Rybnik, Hetmańska
Moja pralka, którą zakupiłam już ładnych kilka lat temu nie otwiera się. Co najgorsze, odwirowane pranie jest cały czas w środku bębna od dzisiejszego poranka. Bardzo proszę o pilny kontakt, o odpowiedź, kiedy mógłby fachowiec przyjechać i ile by to kosztowało?

Szukam fachowca do naprawy pralki marki Bosch

Wielkopolska, Rybnik - Północ
Chodzi dokładnie o urządzenie WFL1200, sprzęt zakupiony 4 lata temu w markecie. W trakcie wirowania podczas obojętnie jakiego programu automat wyrzuca bezpieczniki, wydaje mi się, że chodzi o programator. Przejrzałem grzałki, ale sam sobie z naprawą nie poradzę. Szukam fachowca do pomocy.

Ile kosztuje serwis Samsunga?

Radziejów, Okulickiego
Witam państwa. Po moim ostatnim praniu na wyświetlaczu pojawił się błąd F8, sprzęt się po tym wyłączył i do dnia dzisiejszego nie chce się włączyć. Być może włożyłam za dużo ubrań na raz, a limit jest do 5 kg tylko. Jaka cena byłaby za naprawę? Dodam jeszcze, że urządzenie nie jest już na gwarancji.

 

Ubrania po praniu zamazane są cieczą? Zepsuty programator w pralce? Pralka ma trudności z wypompowywaniem wody? Najwyższa pora skorzystać z pomocy serwisu AGD, który kompleksowo zajmie się naprawą pralek w Rybniku. Czas zgłosić się do jednej z firm AGD, będącej partnerem serwisu Naprawek. Postaw na kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm doświadczonych fachowców. Błyskawiczna interwencja i niewygórowane stawki u partnerów serwisu Naprawek to norma. Wybierz jeden z serwisów pralek z Rybnika i zadzwoń już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502