Naprawa Lodówek Rybnik

Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli komuś zależny na pilnej naprawie lodówki, to z pewnością znał się we właściwym miejscu. Pana wezwałem jakiś czas temu do cieknącej lodówki i nie mogę złego słowa na niego powiedzieć. Szybko i trafnie postawił diagnozę i jeszcze szybciej pozbył się problemu, a moje urządzenie działa nawet lepiej niż przez naprawą. Polecam gorąco."
Naprawa Sprzętu AGD Adam Przydatek
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam nie tylko za solidnie i profesjonalnie wymienioną sprężarkę, ale również za fakt, że fachowiec oferuje serwis lodówki na miejscu. Widać, że pan posiada ogromną wiedzę na temat tych urządzeń i bogate doświadczenie. Polecam z całego serca jego kompleksowe i niedrogie usługi każdemu, a numer telefonu oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy."
Serwis będzie dostępny od dnia 16.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas serwisu lodówki dwudrzwiowej Bosch?

Rybnik
Dzień dobry, zwracam się z pytaniem i prosbą o pomoc w jej sprawie. Wydaje mi się że za słabo chłodzi od jakiegoś czasu. Zwrócił mi na to uwagę mąż, którego ulubione puszki nie są już tak zimne jak zawsze. Ja to zauważyłam przez pare produktów, zepsuły się szybciej niż powinny a zwykle się tak nie działo. Chciałabym żeby jak najszybciej została ta wada usunięta.

Potrzebuję serwisu do lodówki wolnostojącej

Rybnik, Strzelecka
Dzień dobry, szukam specjalisty do niedomykającej się chłodziarki. Od zawsze mówiłam dzieciakom że mają ją dokładnie zamykać bo się popsuje i jak widać w końcu jest tego efekt. Przy samym końcu, w miejscu gdzie już gaśnie światło po prostu się zatrzymuje i dalej drzwiczki nie idą.

Jaki jest czas naprawy lodówek?

Rybnik, Gotartowice
Dzień dobry, mam problem z działaniem mojej lodówki. Cały czas słyszę jakby buczenie i warczenie co oznacza że chyba ciągle pracuje. Boję się że to może oznaczać nie dość że coraz to niższą temperaturę bo ona chłodzi raczej, ale też bardzo dużo prądu zużywa a ten przecież coraz droższy. Proszę o sprawną pomoc

Technik w okolicy do lodówki side-by-side LG

Rybna, Kłokocin
Proszę o pomoc z moją chłodziarką. Jest jakiś kłopot z funkcją no frost, bo w górnej części i po bokach zbiera się szron oraz trochę lodu.Denerwuje mnie to bo mam górną półkę wyjętą z użycia przez to, wszystkie szynki czy inne rzeczy tam przymarzają. Polecicie kogoś?

Naprawa lodówki

Rybnik, Targowa
Witam serdecznie, mam jakiś kłopot z moją chłodziarką. Od kilku godzin bardzo głośno chodzi. Nie jest to taki dźwięk jakby chłodziła tylko jeszcze kilka razy głośniejszy. Do tej pory nie było z nią żadnych kłopotów pomimo około dekady pracy.

Szukam pana do serwisu lodówki Liebherr

Średnia, Radziejów
Nieprzyjemny zapach wydobywa się z mojej chłodziarki. Nie wiem, czy to zatkany odpływ w tylnej ścianie, czy też problemy z temperaturą. Liczę na to, że da się coś z tym zrobić, bo niestety środki czyszczące nie pomagją.

Zepsuta część chłodziarki

Rybnik, Maroko-Nowiny, Zabrzydowicka
Witam serdecznie. Kontaktuje się w sprawie mojej, starej już lodówki. W jej górnej części nie świeci się żarówka. Wydawało mi się że to kwestia przepalenia, więc po ciężkich poszukiwaniach udało mi się podobną zamówić. Próbowałem ją wymienić ale po wkręceniu nic się nie stało. Mam nadzieję że to łatwa sprawa do naprawienia więc chciałabym kogoś do tego zamówić.

 

Chcesz wymienić uszczelki w lodówce? A może Twoje urządzenie przestało nagle chłodzić? Mieszkańcy Rybnika mają ułatwione zadanie, jeśli chodzi o naprawę sprzętu AGD. W serwisie Naprawek znajdziesz bowiem doświadczonych fachowców, którzy naprawą lodówek w Rybniku zajmują się od dłuższego czasu. Wiedza i doświadczenie serwisantów w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem stanowią gwarancję skutecznej naprawy sprzętu gospodarstwa domowego. Zaufaj sprawdzonemu serwisowi lodówek i zadzwoń jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502