Naprawa Pralek Ruda Śląska

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa AGD w Katowicach to zadanie, którego podejmujemy się zawsze z wielką pasją i zaangażowaniem. Każda popsuta zmywarka, pralka albo jakikolwiek inny sprzęt AGD niezależnie od wieku i marki, może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc ...
FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Jeśli Twoim problemem jest popsuta pralka w Siemianowicach Śląskich, lub inne urządzenie AGD, to na pewno zachcesz jak najszybciej się uporać z tym problemem. Nasz serwis jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby w tym zakresie. Wystarczy, że zostawisz ...
Serwis Sprzętu AGD Piotr Piłat
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była naprawa pralkosuszarki, a ten fachowiec okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Pracę polegającą na wymianie amortyzatorów wykonał wzorowo, za co jestem mu bardzo wdzięczny i polecam gorąco. Numer telefonu zapisuję sobie na przyszłość i na pewno jeszcze wiele razy skorzystam z jego pomocy. Dziękuję!"
F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 59
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pilna naprawa pralki! Telefon do tego specjalisty okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Pan do pracy podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a robota nie zajęła mu wiele czasu. Polecam za uczciwość, fachowość, odpowiedzialność oraz przystępny cennik, który z pewnością nie zaskoczy nikogo. Numer telefonu do panów oczywiście pozostawiam na przyszłość."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Miałem problem z pralką, która nie odprowadzała wody. Naprawą pralki zajmował się dla mnie ten wykonawca, na którego trafiłem przez przypadek. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za okazaną mi pomoc oraz wsparcie i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Numer telefonu oczywiście zapisuję na przyszłość."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Pralek Ruda Śląska
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był pilnie serwis pralki i muszę przyznać, że panowie z zadaniem nie mieli najmniejszych problemów. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a wykonanie nie zajęło im wiele czasu, do tego okazali się solidnymi i sumiennymi ludźmi, przy tym miłymi i kulturalnymi. Polecam ich kompleksowe usługi każdemu."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa automatu Samsung?

Ruda Śląska, Sikorskiego
Moi rodzice mają już wiekowe urządzenie, ale całkiem jeszcze sprawne. Zazwyczaj te starsze sprzęty są lepszej jakości, ale też mają prawo się zepsuć. I tak też jest w przypadku ich pralki. Automat włącza się, pobiera wodę, ale nie wiruje, nie płucze i nie grzeje wody. Awaria pojawiła się wczoraj. Proszę o informację, czy coś takiego da się jeszcze naprawić i jaka byłaby za to cena?

Jaka cena za naprawę automatu?

Ruda Śląska, Odrodzenia
Macie wiele pozytywnych opinii, dlatego zdecydowałam się do Was napisać. Chciałabym się dowiedzieć, jak u Was wygląda serwis pralki. Interesuje mnie cena za naprawę urządzenia, które nie odpompowuje wody i dostępne terminy serwisanta. Czy przyjeżdza on do klienta, czy trzeba sprzęt przywieźć do warsztatu?

Naprawa pralki na jutro

Ruda Śląska, Ruda, Plac Szkolny
Jestem kompletnym laikiem, jeśli chodzi o te sprawy, ale zepsuł mi się automat. Sąsiad złota rączka powiedział, że nie działa programator i konieczny jest serwis. To chyba jakaś grubsza sprawa, dlatego chciałbym skontaktować się ze specjalistą i porozmawiać na ten temat.

Wadliwa pralka automatyczna Bosch

Ruda Śląska, Bykowina
Chciałbym oddać do naprawy moją pralkę SLIM. Nie jest zbyt dużych rozmiarów, więc jak będzie potrzeba to mogę ją nawet gdzieś podrzucić. Awaria polega na tym, że nie grzeje wody, ubrania wychodzą nie do końca czyste.

Fachowiec do przeglądu sprzętu Beko

Ruda Śląska, Chorzowska
Koniecznie muszę naprawić swoją pralkę, ponieważ nie dość, że nam przeszkadza, to ostatnio także sąsiedzi z dołu zaczęli się skarżyć. A chodzi o to, że urządzenie skacze podczas wirowania i przy tym bardzo głośno hałasuje.

Potrzebuję majstra do pralko suszarki LG

Ruda Śląska, Ruda
Do naprawy mam, wydaje mi się same, drzwiczki, które cały czas są zablokowane. Pralka nie była używana przez długi okres czasu podczas mojego wyjazdu i teraz nie otwiera się, a pranie w końcu muszę zrobić. Proszę o interwencję.

Szukam serwisanta do przeglądu urządzenia Beko

Bukowa, Nowy Bytom
W nowym mieszkaniu podłączyłem starą pralkę ładowaną od góry marki Beko. Niestety, przy każdym włączaniu programu, sprzęt robi zwarcie i wyłącza się, przez nie da się wyprać ubrań. Na kiedy mógłbym zamówić serwis?

 

Interesuje Cię wymiana pompy w pralce? Pojawił się problem z temperaturą prania? Wyjściem z tej sytuacji może okazać się pomoc serwisu pralek z Rudy Śląskiej. W serwisie Naprawek możesz liczyć na wsparcie kompetentnych ekspertów, którzy naprawę pralek mają w jednym palcu. Tu możesz być pewny profesjonalnej obsługi, trafnej diagnozy oraz ekspresowej naprawy AGD. Wybierz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi w branży AGD kwalifikacjami. Zadzwoń do serwisanta i umów się na naprawę Twojego sprzętu!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502