Naprawa Lodówek Ruda Śląska

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Ruda Śląska.
Wybrane zlecenia

Naprawa lodówki Samsung

Teatralna, Wirek
Witam, mieliśmy wczoraj mały wypadek w domu. Remontowaliśmy część kuchni i wyszło jakoś tak, że tym wielkim młotem walneliśmy w zabudowane drzwi od chłodziarki. Z zewnątrz jest lekko wgnieciona ale w środku nic nie widać. Zmieniło się natomiast jej zachowanie. Teraz chodzi bardzo głośno, inaczej niż zwykle mimo dużego wieku. Czy da radę to jakoś naprawić?

Chłodziarko-zamrażarka - problem

Ruda Śląska, Kochłowice
W związku ze zmianą mieszkania moja stara lodówka się nie mieści w nowym i muszę ją sprzedać. Jest z nią mały problem, który chyba łatwo da się usunąć i mam nadzieję że nie drogo. Nie świeci żarówka ani u góry ani dole a to raczej ważne dla większości osób. Czy mają państwo kogoś kto sięzna i będzie mógł podjechać w najbliższym czasie do mnie?

Jaka cena serwisu lodówki Haier?

Ruda Śląska, Grodzka
Dzień dobry, mam problem z używanym sprzetem tej marki. Kupiłam kilka miesięcy temu od znajomych i ostrzegali że coś się z nią działo więc może powrócić. No i niestety znowu jest tak, że mrozi, ale nie chłodzi. Góra jakby w ogóle nie działała, ale dół bez żadnego kłopotu. Dziwna sprawa że sie tak psuje bo ona nawet 3 lat nie ma póki co. Proszę o telefon

Szukam technika od lodówki Amica

Ruda Śląska, Chorzowska
Znalazłam wasze ogłoszenie na stronie dlatego zdecydowalem się napisać. Panowie mają tutaj świetne oceny. W dolnej szufladzie mam tzw fresh air i wyczuwam od kilku dni nieprzyjemny zapach stamtąd. Bardzo mi zależy, żeby to się poprawiło bo to najlepsze miejsce na warzywa i owoce.

Serwis lodówek Electrolux

Ruda Śląska, Halemba, Skargi
Poszukuję majstra z okolicy, który mógłby do mnie podjechać w wolnej chwili. Jest jakiś kłopot z mechanizmem drzwiczek mojej chłodziarki. Nie domykają się czasami i pozostają otwarte.

Lodówka wolnostojąca Beko

Ruda, Szczęść Boże
Potrzebuję serwisanta potrafiącego sprawdzić co może być powodem stojącej wody w lodówce. Zgodnie z instrukcją sprawdzałem odpływ ale wydawał się okej, mimo to dzieje się tak już od jakiegoś czasu

Serwis lodówki Gorenje

Ruda Śląska, Wyzwolenia, Kochłowice
Szukam pomocy, zamrażalnik zupełnie nie chłodzi. Jeszcze wieczorem było wszystko dobrze jak chowałam posortowane ćwiartki z kurczaka, a dzisiaj rano jak wyjmowałam mięso na obiad to była wielka kałuża i wszystko rozmrożone.. Proszę, czy możecie kogoś wysłać na jutro? Dzisiaj nie ma już nikogo w domu ale trzeba to załatwić jak najszybciej.

 

Lodówka nie chłodzi? A może urządzenie głośno pracuje? Nie próbuj naprawić Twojego sprzętu, jeśli nie znasz się na naprawie AGD. Ruda Śląska zaufała specjalistom polecanym przez serwis Naprawek. Znajdziesz tu doświadczonych fachowców, których wiedza i umiejętności stoją na najwyższym poziomie. Rzetelność, uczciwość, terminowość i pełne zaangażowanie fachowców sprawiło, że zaufało im już wielu Klientów. Szybka naprawa lodówek? Eksperci dysponują najnowszymi częściami do lodówki Whirlpool i wielu innych marek dzięki czemu szybko naprawią Twój sprzęt. Zadzwoń już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502