Naprawa Pralek Mysłowice

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki z dojazdem. Panowie swoją pracę wykonali na medal, a cena za usługę w żaden sposób nie wpłynęła na mój budżet. Wszystko przebiegło szybko, fachowo i rzetelnie. Usługa wykonana została profesjonalnie, a pralka naprawiona. Dziękuję za bardzo szybką pomoc i polecam serdecznie, również za niewygórowaną cenę usługi."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli potrzebujesz pilnie serwisu pralki, to bardzo dobrze trafiłeś. Ci panowie fachowcy jakiś czas temu zajmowali się dla mnie naprawą uszkodzonego bębna w pralce starszego typu. Chociaż początkowo miałem pewne obawy odnośnie ich pracy, to ostatecznie okazały się one niesłuszne. Polecam z całego serca za szybką interwencję, profesjonalizm i atrakcyjny cennik usług, a numer telefonu już zapisałem."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Pralek Mysłowice
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Uszkodzony bęben pralki to jeszcze nie jest koniec świata. Musisz wiedzieć, że wszystko da się naprawić, jednak potrzebny jest solidny serwis AGD. Gliwice mają to szczęście, że działa tutaj firma Piecyk, czyli serwis AGD z prawdziwego zdarzenia. Naprawa pralek ...
Wybrane zlecenia

Brzęczkowice i Słupna
Moje urządzenie marki Samsung skacze podczas wirowania i wydaje z siebie naprawdę bardzo osobliwe dźwięki. Nie mam pojęcia jakiego rodzaju jest to usterka, ponieważ niezbyt znam się na sprzętach AGD, ale chciałabym jak najszybciej przywrócić moje urządzenie do pełnej sprawności, bo od kilku dni zaprzestałam prania w obawie, że usterka jeszcze bardziej się pogłębi. Szukam sprawdzonego fachowca!

Ćmok
Jaka jest orientacyjna cena diagnostyki oraz ewentualnego seriwsu pralki automatycznej marki Beko nowej generacji? Niestety, ale zauważyłam, że już kilkukrotnie podczas prania wyrzuciło mi bezpieczniki. Połączyłam fakty i wychodzi na to, że automat jest winny. Mogę liczyć na szybki serwis?

Dziećkowice
Kontaktuję się z Państwem z polecenia jednego z Waszych naprawdę zadowolonych klientów. Interesuje mnie naprawa pralko - suszarki marki Beko. Od około tygodnia moja pralka nie dopiera ubrań, wydaje mi się, że może być to spowodowane tym, że urządzenie nie pobiera proszku tak jak powinno. Czy jesteście w stanie coś z tym zrobić? Pomożecie?

Janów Miejski
Moja siostra korzystała już z usługi Waszego serwisu AGD i była bardzo zadowolona z szybkości Waszych działań oraz jej skuteczności. Potrzebuję serwisu pralki marki Indesit. Niestety, ale od tygodnia jestem zmuszona obkładać całą podłogę w łazience ręcznikami, bo pralka cieknie od spodu i nie jestem w stanie samodzielnie pozbyć się tej usterki. Pomożecie?

 

Pranie w pralce jest niedoprane? Kłopot z ustawieniem poziomu wody w pralce? Pomoże Ci serwis AGD z Mysłowic, który kompleksowo zajmie się Twoim sprzętem gospodarstwa domowego. Strona Naprawek poleca jedne z najlepszych serwisów pralek z Mysłowic, które naprawę sprzętu AGD każdej marki mają w jednym palcu. Dla nich nie istnieją usterki nie do naprawienia. Bez żadnych obaw możesz postawić na ich wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy pralek oraz umiejętności. Przekonaj się sam. Wystarczy jeden telefon do fachowca!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502