Naprawa Płyt Indukcyjnych Mysłowice

Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa Płyt Indukcyjnych Mysłowice
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nasza indukcja nie reagowała na naciśnięcie sensorów, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy tego serwisu płyty indukcyjnej na siłę. Panowie na miejscu zjawili się o wyznaczonej godzinie, do tego dali się poznać jako osoby kulturalne, pracowite i odpowiedzialne. Widać od razu, że w serwisie pracują najlepsi z najlepszych. Dziękujemy za okazaną pomoc i na pewno jeszcze skorzystamy z ich pomocy."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ćmok
Potrzebuję jak najpilniej skontaktować się z jakimś dobrym serwisantem. Płyta wolnostojąca Whirlpool nie działa mi już od wczorajszego wieczoru, muślałam że to chwilowe ale dziś też nie działą. Potrzebuję by pan serwisant ją naprawił.

Dziećkowice
Witam mam następujący problem, w domu u moich rodziców jest zamontowana duża płyta ceramiczna która gdy jest używana powoduje to że wybija korki. Nie wiem czy wina jest po stronie płyty czy w gniazdku i chciałbym by pan fachowiec przyjechał do nas i ocenił czy płyta jest sprawna. Ile kosztuje u państwa taka diagnoza? Jest możliwość takiej wyceny przed wizytą?

Janów Miejski
Dzień dobry. Od wczoraj moja płyta do zabudowy nie działa, nie chce się włączyć. Przyciski są co prawda podświetlone ale nic nie grzeje- przyciski tak co jakiś czas migają. Ile kosztuje naprawa płyty do zabudowy? Niestety nie wiem co to za marka bo napis się zmazał bądż w cale go nie było teraz to już sam nie wiem.

Janów Miejski-Ćmok
Właczyłam wodę do gotowania pierogów a ona już od 1 godz na palniku i dalej się nie zagotowała program jest ustawiony na 6 to ten najmocniejszy cała moc jak to się mówi. Szybciej chociaż mniej smacznie wyszłoby mi pewnie w kuchence mikrofalowej. Dlaczego moja płyta tak słabo grzeje? Jak szybko są państwo w stanie przyjechać i mi ją naprawić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502