Naprawa Pralek Kobyłka

Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci fachowcy. Interesował mnie pilny serwis pralki, ponieważ nieoczekiwanie uszkodzeniu uległ bęben. Zaskoczył mnie rewelacyjny kontakt, do tego bardzo szybka realizacja. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a pracę wykonali estetycznie. Polecam m.in. za fachowość, przystępne ceny oraz niezwykłą precyzję."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zadzwoniłem do tych specjalistów, ponieważ w mojej pralce konieczna była wymiana amortyzatorów. Panowie pracę wykonali bardzo dobrze, do tego zaskoczył mnie atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego budżetu. Naprawa pralkosuszarki przyniosła zamierzony efekt, za co jestem panom bardzo wdzięczny."
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis pralkosuszarki na miejscu zjawił się punktualnie, zgodnie z przedstawionym wcześniej harmonogramem. Panowie po oględzinach stwierdzili, że konieczna będzie wymiana fartucha. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a ja nie muszę już obawiać się o sprzęt. Zdecydowanie polecam za jakość i przystępne ceny, na które z pewnością nikt nie będzie narzekał, a telefon oczywiście zachowuję na przyszłość."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Trudno wybrać ten jeden serwis AGD, któremu powierzymy naszą zepsutą pralkę czy kuchenkę, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie. Wśród wielu firm bez obaw możesz wybrać nasz serwis napraw AGD, który zapewni Ci błyskawiczną usługę w konkurencyjnej cenie. Na bazie wieloletnich doświadczeń, dobrze wyposażonego zaplecza narzędzi i bogatych kompetencji wypracowaliśmy sobie wysoki standard usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Przekonaj się sam i zadzwoń!
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Przeciekająca zmywarka, pralka, która nie pobiera proszku czy dymiący piekarnik to dla naszych pracowników żadne wyzwanie. Bezpośredni dostęp do części AGD, szerokiego zaplecza narzędzi i wciąż aktualizowane kwalifikacje pozwalają nam pomagać klientom szybko i sprawnie, by maksymalnie skrócić czas usterki. Serwis sprzętu AGD, który chcemy Ci zaproponować to sumienność i zaangażowanie. Momentalnie uporamy się z każdym problemem, a niesprawne urządzenie odzyska dawną funkcjonalność. Zostaw swoje zgłoszenie!
Serwis Pralek - Naprawa AGD Maciej Kazała
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis Naprawa AGD Maciej Kazała to gwarancja najwyższej jakości usług w przypadku naprawy każdej pralki. Dzięki wieloletniemu, praktycznemu doświadczeniu zdobywanemu od początku działalności w 1990 roku, naprawa AGD w wykonaniu Macieja Kazały jest skuteczna ...
Serwis będzie dostępny od dnia 03.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 77
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Każdy sprzęt AGD może kiedyś się popsuć, a awaria zmywarki czy piekarnika należy do tych najbardziej nieprzyjemnych. Na pewno w takiej sytuacji chcesz jak najszybciej się z nią uporać. Powierz naprawę AGD naszym wykwalifikowanym specjalistom. Naprawiając każde urządzenie staramy się nie pomijać żadnego szczegółu, ponieważ dbałość o detale jest dla nas niezwykle ważnym elementem, dzięki któremu stale umacniamy swoją markę. Zadzwoń i zostaw swoje zgłoszenie!
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od początku naszej działalności niezmiennie stajemy na wysokości zadania w przypadku konieczności wymiany zamków, montażu mebli czy napraw AGD. Wiemy, że stając przed koniecznością nawet najprostszych prac z tego zakresu często łatwo o komplikacje, dlatego nie pozwalamy, by nasi klienci czekali w nieskończoność na wykonanie usługi. Zadzwoń do nas i sprawdź skuteczność naszej firmy, a na pewno będziesz zadowolony z efektu końcowego!

 

Panel sterowania w pralce przestał działać? Można to szybko naprawić. Wybierz jeden ze współpracujących ze stroną Naprawek serwisów pralek z Kobyłki, a Twój sprzęt znów będzie w pełni sprawny. Współpracują z nami wybitni fachowcy, którzy na co dzień zajmują się naprawą pralek różnego typu. Posiadają dostęp do zamiennych części do pralki, więc możesz zgłosić się do nich z każdym problemem dotyczącym naprawy AGD. Dzięki swojemu doświadczeniu poradzą sobie nawet z poważnymi awariami AGD. Zadzwoń, a nie będziesz żałować!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502