Naprawa Kuchenek Kobyłka

Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy, pozwala nam utrzymywać się w czołówce lokalnych serwisów. Naprawa urządzeń AGD to solidne wykonanie idące w parze ze specjalistyczną wiedzą. Dzięki takiemu podejściu nieustannie umacniamy naszą markę, a podejmowane przez nas zadania kończą się sukcesem. Popsuta zmywarka, niedziałający piekarnik czy awaria pralki to tylko niektóre z popularnych usterek, którymi się zajmujemy. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i pozwól, że przywrócimy dawną funkcjonalność Twojego AGD.
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Piotr Kobus

Naprawa Kuchenek Kobyłka
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Po ostatnim spotkaniu z tym specjalistą mogę śmiało stwierdzić, że dla tego pana nie ma chyba usterki, której by nie naprawił. Bardzo polecam kontakt do tego specjalisty, bo z naprawą pola grzewczego poradził sobie bardzo dobrze. Warto również dodać, że za naprawę kuchenki z dojazdem nie wziął dużych pieniędzy."
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis kuchenki na miejscu zawsze warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się pomocny. Ci panowie z niedziałającym piekarnikiem poradzili sobie bardzo dobrze, chociaż początkowo patrzyłam im na ręce. Wszystko przebiegło jednak bez zarzutów, a ja mogę cieszyć się sprawną kuchenką. Polecam za profesjonalizm, doświadczenie oraz najlepszą cenę."

 

Ciężko funkcjonować bez sprawnej kuchenki, zwłaszcza gdy rodzina domaga się ciepłego, domowego posiłku. Na szczęście naprawa kuchenekKobyłce to usługa wykonywana często niemal od ręki. W serwisie Naprawek znajdziesz serwisy AGD z Kobyłki, których specjalnością jest właśnie naprawa kuchenek gazowych i elektrycznych. Pracujący tam fachowcy działają szybko, skutecznie i w przystępnych cenach. Zaufaj ich wieloletniemu doświadczeniu, a już niedługo domowe posiłki znów zagoszczą w Twoim domu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502