Naprawa Pralek Elbląg

Predom-Service Zakład Usługowo-Handlowy S.C
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo sprawny, uczciwy, dokładny, odpowiedzialny i niezwykle szybki serwis pralkosuszarki, który pomógł mi rozwiązać problem z niesprawnym urządzeniem - już następnego dnia od otrzymania wezwania. Praca przebiegła solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie, za co bardzo dziękuję i polecam wszystkim w potrzebie. Cena również stała na przystępnym poziomie."
Wybrane zlecenia

Elbląg
Wymiana łożyska w pralce elektrolux EWP1064 TEW typ PPH41341. Koszt i termin

Przegląd sprzętu Gorenje. Pilne!

Elbląg
Proszę o możliwie jak najszybsze zdiagnozowanie przyczyny awarii mojego urządzenia w łazience! A mianowicie, moja pralka od jakiegoś czasu cieknie od spodu. Zależy mi na szybkiej realizacji usługi wraz z dojazdem na miejsce. Naprawa jest potrzebna na już! Serdecznie proszę o pomoc kogoś doświadczonego.

Jaka jest cena serwisu pralki Bosch?

Elbląg
Od kilku dni zauważam, że pranie, które wieszam na linki tuż po wyjęciu z bębna urządzenia piorącego nie pachnie tak pięknie jak zwykle oraz nie jest tak dobrze doprane. Wydaje mi się, że to problem z niepobieraniem proszku. Zauważyłam także, że środek czyszczący nie znika całkowicie z komory podczas trwania programu. Proszę o szybki serwis.

Potrzebny fachowiec do naprawy pralki Electrolux

Elbląg, Drewnik
Witam serdecznie. Z mojego automatu od kilku dni wydobywa się bardzo nieprzyjemny zapach. Wymyłam ją całą w środku naprawdę bardzo dokładnie, łącznie z uszczelkami i innymi zakamarkami, lecz nic to nie dało. Może być to problem z zapchanym filtrem. Zależy mi na szybkim usunięciu usterki. Proszę o pomoc!

Jaki jest koszt naprawy pralki Amica?

Ułańska, Winnica
Witam serdecznie. Proszę o podanie mi orientacyjnej ceny serwisu dziewięcioletniego automatu, który od pewnego czasu nie spełnia zbyt dobrze swoich funkcji. Wiem, że jest to dość stare już urządzenie, dlatego też nie wiem czy opłaca się je naprawiać i potrzebuję porady kogoś, kto zna się na rzeczy. Usterka jest taka, że urządzenie nie grzeje wody. Serdecznie proszę o szybką pomoc.

Jaki jest czas naprawy pralko-suszarki Samsung?

Elbląg, Orla
Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na wizytę któregoś z Waszych serwisantów w moim mieszkaniu? Interesuje mnie naprawdę szybki termin realizacji, ponieważ moje urządzenie robi zwarcie i nie mam prądu w domu za każdym razem, kiedy chcę coś wyprać. Pomożecie?

Automat Miele

Próchnik, Dworkowa
Witam. Moja około sześcioletnia pralka nie pobiera wody. Przez tę awarię nie jestem w stanie zrobić prania już od tygodnia. Znacznie utrudnia to funkcjonowanie moje oraz całej mojej rodziny. Potrzebny Nam szybki serwis!

Ile kosztuje przegląd sprzętu Samsung?

Elbląg, Zawada, Okulickiego
Dzień dobry Państwu. Bardzo serdecznie proszę o udzielenie mi informacji na temat pierwszego dostępnego terminu realizacji diagnostyki oraz serwisu niesprawnego pięcioletniego urządzenia znanej marki. Interesuje mnie także z jakimi kosztami wiązałaby się ta naprawa. Problem polega na tym, że przy każdym uruchomieniu wyrzuca bezpieczniki. Proszę o pomoc!

 

Drzwi w pralce nie chcą się odblokować? Urządzenie cieknie w trakcie wykonywanej pracy? Nie wpadaj w panikę, tylko znajdź odpowiedni serwis AGD z Elbląga, który skutecznie i niedrogo zajmie się naprawą pralki, a problem zniknie szybciej niż się pojawił. Specjaliści ze strony Naprawek dzięki wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu naprawią AGD praktycznie od ręki. Potrzebujesz części do pralki Bosch i innych marek. Zaufaj serwisowi pralek z Elbląga. Zadzwoń do technika już dziś, by umówić się na kompleksową naprawę sprzętu!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502