Naprawa Lodówek Elbląg

Predom-Service Zakład Usługowo-Handlowy S.C
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Lepiej chyba nie mogłem trafić. Potrzebny mi był pilnie serwis lodówki na miejscu, a ci panowie okazali się idealnym wyborem. Punktualny przyjazd, trafna diagnoza i solidnie wykonana usługa, do tego szybka pomoc. Polecam ich przede wszystkim za fachowość, solidność i atrakcyjny cennik usług, który nie odbił się znacząco na moim budżecie. Na pewno jeszcze nieraz do nich wrócę, jeśli tylko będzie taka potrzeba."
Wybrane zlecenia

usterka lodówki pod zabudowę Haier

Trasa Unii Europejskiej, Elbląg
Mam Usterkę lodówki pod zabudowę z funkcją No-Frost. Zauważyłam, że w lodówce nie ma obiegu powietrza i niedziała ta funkcja. Prawdopodobnie poszedł wentylator. Tak wyczytałam na forach. Czy naprawa takiej lodówki jest opłacalna? Czy wykonujecie diagnoze przed naprawą?

Poszukiwany w pobliżu serwis lodówek Beko

Elbląg, Próchnik
Czy znajdujecie w pobliżu mojej lokalizacji? Moja lodówka za słabo chłodzi, mięso się rozmroziło, a lody rozpuściły. Wydaje mi się, że będzie trzeba ją nabić tym odczynnikiem. Ale nie jestem specem więc szukam osób zajmujących się tym. Jakie macie wolne terminy? Jaka będzie cena za taką usługę?

Na jutro serwis lodówki dwudrzwiowej Whirlpool

Elbląg, Warszawskie, Kilińskiego
Moja lodówka wydaje z siebie jakieś dziwne dźwięki jakby szumienie. Nie dawno straciła gwarancję, jakieś 3 miesiące temu i nie miała wcześniej żadnej awarii. Sprzęty w tych czasas to działają tylko 2 lata i koniec. Chciałabym się umówić na diagnozę i wycene naprawy. Czy w ogóle ona się opłaca. Kiedy macie jakieś wolne terminy i jaka cena diagnozy?

Naprawa lodówki

Elbląg, Dąbka
Od pewnego czasu zauważyłem, że lodówka którą posiadam strasznie mocno chłodzić. Potrzebna będzie diagnoza by dowiedzieć się czy naprawa jest opłacalna no i ewentualna naprawa lodówki.

Serwis lodówek Samsung

Elbląg, Narutowicza, Kamionka
Przeprowadzaliśmy się z mężem do nowego mieszkania. Gdy poustawialiśmy wszystkie szafki i półki postanowiliśmy podłączyć sprzęt AGD. Gdy podłączyliśmy lodówkę zwróciliśmy uwagę, że w ogóle nie zaczęła pracować. Po pół godzinie otworzyłam ją ale dalej nie pracowała i nie chłodziła.

Ile kosztuje serwis lodówki Bosch?

Elbląg, Czerniakowska, Osiek
Jak w temacie przyda się serwis mojej lodówki. Ostatnio coś nam szwankuje, a to głośno chodzi, a to słabo mrozi, a teraz nie świeci się żarówka w środku lodówki. Chciałem sam to wymienić ale nie wiem jak opuścić tą osłonke.

Jaki jest czas naprawy chłodziarki Amica?

Elbląg, Centrum
Z mojej chłodziarki wydobywa się nie przyjemny zapach. Jest regularnie czyszczona i nie było nigdy takie problemu. Jaki będziesz czas naprawy? Za tydzień mam urodziny i szykują się gośćie na przyjazd więc chciałabym mieć ją już naprawioną.

 

Twoja lodówka nie chłodzi? A może lodówka za głośno pracuje i mrozi zbyt mocno? Potrzebny Ci będzie fachowiec, który zajmuje się naprawą lodówek. Polecane przez stronę Naprawek.pl serwisy lodówek z Elbląga kompleksowo zajmą się naprawą sprzętu AGD praktycznie każdej marki. U partnera serwisu Naprawek naprawa sprzętu gospodarstwa domowego zawsze jest szybka, niedroga i skuteczna. Nie marnuj czasu na przeglądanie niepewnych ogłoszeń w Internecie. Wybierz sprawdzony serwis AGD z Elbląga i przekonaj się, że naprawa sprzętu wcale nie musi być kosztowana. Zadzwoń już dziś!

Zobacz również inne usługi w mieście Elbląg

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502