Naprawa Płyt Indukcyjnych Stargard

Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Cena z dojazdem była bardzo przystępna, panowie sumienni i życzliwi z pracą polegającą na naprawie płyty poradzili sobie bardzo dobrze. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż serwisanci na miejscu pojawili się 30 minut po czasie, jednak wytłumaczyli się korkami. Generalnie jednak jesteśmy w 100% zadowoleni z pracy i będziemy polecać fachowe usługi serwisu płyty indukcyjnej 230V wszystkim naszym znajomym."
Wybrane zlecenia

Giżynek
Posiadam wadliwą płytę elektryczną, która za każdym razem po dłuższym działaniu wybija nam korki w mieszkaniu. Tak naprawdę nie można dobrze zagotować zupy, czy usmażyć mięsa na patelni, ponieważ od razu jest zanik prądu.

Kluczewo
Dzień dobry. W mieszkaniu mamy kuchenkę indukcyjną Smeg, z której korzystamy już od prawie siedmiu lat. W tym momencie jest całkowicie bezużyteczna, ponieważ nie działa i nie możemy jej nawet włączyć. Jaki jest czas oczekiwania na fachowca od AGD, który mógłby do nas podjechać i to w jakiś sposób naprawić?

Mokrzyca
Szukam dobrego serwisanta od indukcji. Moja płyta ceramiczna Electrolux, zakupiona nieco ponad dwa lata temu od wczoraj nie łączy się z żadnym smartfonem. Wiedzielibyście państwo jak coś takiego naprawić?

Mroczeń
Potrzebuję pilnej interwencji fachowca od urządzeń AGD. Mam do naprawy płytę indukcyjną marki Bosch, na której nie działa łączenie pól. Aktualnie mam do dyspozycji tylko małe palniki, które są niewystarczające.

 

Niepoprawne podłączenie płyty indukcyjnej? A może płyta wybija korki? Tak czy inaczej powinieneś zgłosić się do serwisu płyt indukcyjnych ze Stargardu, który szybko i skutecznie zajmie się naprawą AGD. W serwisie Naprawek znajdziesz doświadczonych fachowców, dla których naprawa płyt indukcyjnych nie będzie stanowiła żadnego problemu. Postaw na jakość świadczonych usług w przystępnej cenie. Wybierz interesujący Cię serwis AGD ze Stargardu, zadzwoń do partnera serwisu Naprawek, a Twój cenny sprzęt odzyska sprawność!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502