Naprawa Kuchenek Stargard

Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był pilny serwis kuchenki, ponieważ urządzenie nagle przestało reagować na zadawane komunikaty, a zbliżały się święta, więc chciałam, by było sprawne. Z tego fachowca jestem bardzo zadowolona, ponieważ okazał się osobą dyspozycyjną, tanią i do tego profesjonalistą w każdym calu. Polecam."
Wybrane zlecenia

Osiedle Lotnisko
Pilny serwis kuchenki ceramicznej do zabudowy Electrolux. Gdy urządzenie chodzi dłużej niż kilkanaście minut, wyrzuca nam korki w całym mieszkaniu. Czy jest to problem z elektrycznością, czy bardziej ze sprzętem? Sąsiad podpowiedział mi, że z kuchenką, stąd moja wiadomość do państwa.

Osiedle Pyrzyckie
Moja płyta gazowa, którą mam od kilkunastu lat w mieszkaniu przestała działać. Jest to sprzęt marki Amica. Wcześniej czasami był problem z iskrownikami, ale teraz siadła całkowicie. Mogę liczyć na serwis?

Osiedle Tysiąclecia
Czy jest możliwość umówienia się z państwa fachowcem od urządzeń AGD na jutro na godzinę 17, bądź też 18? Jeśli tak, to byłoby super, ponieważ bardzo zależy mi na tej naprawie. Moja maszynka elektryczna marki Amica niestety nieco się uszkodziła, a tak dokładnie mówiąc odpadło jedno pokrętło. Próbowałem je sam jakoś przymocować z powrotem, niestety nie wyszło mi to za dobrze.

Osiedle Wojciecha Kossaka
Moja prośba, kierowana do państwa serwisu, dotyczy niesprawnej kuchenki gazowej. Głównym problemem jest całkowity brak iskry w każdym palniku. Gdy kręci się pokrętłem, słychać jak urządzenie pracuje i chce się załączyć, niestety płomień się nie pojawia. Jest to gazówka marki Indesit. Czy na takich także państwa pracownicy się znajdą i wiedzieliby jak naprawić taką usterkę?

 

Palnik w Twojej kuchence wydaje dziwne odgłosy? To może być początek poważnej awarii. Najlepiej, jeśli zgłosisz się do doświadczonego serwisu kuchenek w Stargardzie, który szybko i dokładnie zajmie się problemem. Naprawek to miejsce, w którym możesz wybrać jeden z serwisów AGD ze Stargardu, który bez problemu naprawi kuchenkę gazową, a także zajmie się naprawą kuchenki elektrycznej. Doświadczeni specjaliści od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego czekają na Twój telefon. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502