Naprawa Płyt Indukcyjnych Ostrów Wlkp

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan

Naprawa Płyt Indukcyjnych Ostrów Wlkp
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została bardzo dobrze, jeszcze tego samego dnia, do tego cena była bardzo atrakcyjna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno będziemy polecać kompleksowe usługi tego serwisu płyty indukcyjnej znajomym i rodzinie. Dziękujemy za pomoc oraz za fachowe doradztwo, jak w przyszłości unikać tego typu problemów."
Wybrane zlecenia

Plyta do zabudowy Candy

Krańcowa, Ostrów Wlkp
Dzień dobry. Nie działa mi tak jak powinna płyta w zabudowie AGD. Problem polega na tym, że nie grzeją dwa pola. Czyli połowa jest wyłączona z użytkowania. Czasami pojawia się błąd, który mówi o tym, że nie widzi np. garnka. Wiem, że płyta została podłączona prawidłowo pod dwie fazy przez elektryka. Czy byłaby opcja, abyście zobaczyli co się dzieje z tym moim urządzeniem?

Ile kosztuje naprawa płyty indukcyjno-gazowej Electrolux?

Ostrów Wlkp, Sopocka
Miałam jakieś zwarcie w mojej elektryce po właczeniu płyty grzewczej. Wywala mi korki za każdym razem jak jest włączone urzadzenie. Był elektryk i on twierdzi, że z elektryka jest dobrze zrobiona. Kazał wezwać serwis od sprzętu AGD.

W pobliżu mojego domu poszukuje mechanika do płyty ceramicznej

Ostrów Wlkp, Błękitna
Witam serdecznie. Od niedawna mam płytę grzewczą i dopiero się jej ucze. Przeczytałam w instrukcji, że urządzenie pracuje pulsacyjnie. Chciałabym się coś więcej dowiedzieć na ten temat, abym później się nie zdziwiła. Czy istnieją u Państwa takie możliości, aby udzielić porady, rady np. przez telefon? Byłabym chętna na coś takiego, oczywiście odpłatnie.

Jaki jest koszt naprawy płyty wolnostojącej?

Słoweńska, Ostrów Wlkp
Kupiłem kilka miesięcy temu płytę indukcyjną. Urządzenie było ciągle użytkowane. Wczoraj żona postawiła garnek z jedzeniem na dużym polu i ustawiła moc na najwyższą i po chwili usłyszała jakieś pęknięcie. Okazało się, że płyta pękła. Nie wiem jakim cudem to się stało. Myślicie, że reklamacja może zostać uznana? Wystawiacie może jakieś zaświadczenia dla sprzedawcy?

Fachowiec do płyty indukcyjnej Whirlpool

Sowińskiego, Ostrów Wlkp
Mam taki mały problem z plytą. Chodzi o to, że podczas gotowania w garnkach nie ma problemu. Problem jest gdy do akcji wchodzi patelnia. Wtedy nie grzeje równo i nie mogę wykonać smażenia tak jak powinnam. Proszę o pomoc w tej kwestii.

 

Płyta indukcyjna pękła? A może Twoje urządzenie nie działa? Nawet drobna usterka może przerodzić się w poważną awarię, dlatego warto zgłosić się do firmy AGD z Ostrowa Wielkopolskiego, która solidnie zajmie się naprawą AGD, które uległo awarii. W serwisie Naprawek możesz liczyć na wsparcie fachowców, którzy naprawę płyt indukcyjnych w Ostrowie Wielkopolskim mają w jednym palcu. Dzięki ich odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu, a także wysokim kwalifikacjom możesz liczyć na ich pomoc przy każdej awarii. Zadzwoń do technika!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502