Naprawa Kuchenek Ostrów Wlkp

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan

Naprawa Kuchenek Ostrów Wlkp
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan okazał się osobą miłą, słowną, rzetelną i uczciwą, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam gorąco za sprawne i niedrogo naprawione pole grzewcze. Telefon pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz zwrócę się do niego po pomoc, jeśli potrzebna mi będzie naprawa kuchenki elektrycznej."
Wybrane zlecenia

Kuchenka do zabudowy Beko

Trzcinowa, Ostrów Wlkp
Witam serdecznie. Posiadam sprzęt do gotowania, która od jakiegoś czasu zaczęła jakoś dziwnie dzialać. Chodzi o to, że nierówno grzeja płyty grzewcze. Podczas gotowania na dwóch palnikach widać różnice temperatur. Co można z tym zrobić? Czekam na odpowiedź.

Naprawa kuchenki elektrycznej MPM

Toruńska, Ostrów Wlkp
Dzień dobry. Mam kuchenkę elektryczną podłączoną pod 3 fazy. Kilka dni temu podczas używania kuchenki wywaliło różnicówkę i przestała działać kuchenka oraz zabrakło prądu w połowie domu. Po włączeniu wszystko działało dobrze, ale sytuacja po jakimś czasie się powtórzyła. Teraz w połowie domu nie ma prądu, a dodatkowo kuchenka nie grzeje. Co mam robić?

Naprawa kuchni gazowej MPM

Dywizjonu 303, Ostrów Wlkp
Dzień dobry. Kupiliśmy z mężem używaną kilkuletnią kuchnię, niestety po podłączeniu okazało się, że nie trzymają zaworki i z wszystkich 4 ulatnia się gaz. Proszę o informację na temat kosztów wykonania takiej naprawy i najbliższego wolnego terminu. Nie ukrywam, że jest to dla mnie dosyć pilna sprawa.

Fachowiec do kuchenki gazowej potrzebny

Głowackiego, Ostrów Wlkp
Witam serdecznie, poszukuję fachowca, który mógłby wykonać próbę szczelności kuchenki gazowej. Po przeprowadzce do innego mieszkania mieliśmy starą kuchnię gazową, wyglądała na mało używaną, więc chcę ją sprawdzić. Z kosztami jakiego rzędu muszę się liczyć? Bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Jaki jest czas naprawy kuchenki elektryczno-gazowej?

Ostrów Wlkp, Konopnickiej
Witam, potrzebuję pomocy. Wprowadziłem się do mieszkania z kuchenką gazowo-elektryczną i kiedy odłączam ją z gniazdka elektrycznego, wyłącza się prąd w całym mieszkaniu, zaś po podłączeniu kuchenki prąd wraca. Czy mają Państwo jakiegoś fachowca, który mógłby określić, z czego wynika takie zachowanie urządzenia? Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

 

Kuchenka gazowa przestała nagle działać? Próby podłączenia kuchenki elektrycznej kończą się wybijaniem bezpieczników w mieszkaniu? Czas skorzystać z pomocy doświadczonego serwisu AGD z Ostrowa Wielkopolskiego. W serwisie Naprawek znajdziesz specjalistów, którzy naprawą AGD zajmują się nie od dziś, a ich wiedza i umiejętności pozwolą szybko uporać się z niemal każdą awarią. Postaw na polecany przez stronę Naprawek serwis kuchenek z Ostrowa Wielkopolskiego, a Twój sprzęt będzie jak nowy. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502