Naprawa Płyt Indukcyjnych Legnica

Serwis Urządzeń AGD Adamex Adam Cichoszewski
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis indukcji warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba skorzystać z ich pomocy. Nam potrzebna była pilnie pomoc w momencie, kiedy płyta wybijała bezpieczniki. Panowie szybko ustalili przyczynę usterki i kompleksowo zajęli się problem. Dziękujemy i polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Naprawa płyty ceramicznej Beko

Legnica, Krótka
Czy mogę liczyć na pomoc w sprawie indukcji? Moja kuchenka strasznie głośno grzeje, wręcz buczy przy używaniu więcej niż jednego palnika. Proszę o informację na temat kosztów naprawy.

Ile kosztuje naprawa płyty indukcyjnej Amica?

Poprzeczna, Legnica
Witam serdecznie. Zauważyłam, w mojej płycie grzewczej nie działa panel dotykowy. Chciałabym się dowiedzieć jakie są ceny za naprawę takiej części. Czy w ogóle takie panele są wymienne? Jak wygląda sytuacja z terminami? Czy trzeba długo czekać na serwisanta z Waszej firmy? Czekam na kontakt zwrotny.

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę płyty ceramicznej Samsung?

Legnica, Chojnowska
Może ktoś od Państwa z większym doświadczeniem pomoże w rozwiązaniu problemu z płytą grzewcza. Płyta jest podłączona pod dwie fazy. Lewa strona działa super, a prawa nie wykrywa garnków. Co odpowiada w za identyfikacje garnków na jednej stronie? Co może być przyczyną takiej sytuacji? Czy byłabym możliwość, abyście dziś do mnie przyjechali?

Potrzebna naprawa płyty wolnostojącej Siemens na jutro

Legnica, Nowowiejska
Usterka w mojej płycie indukcyjnej objawia się w taki sposób, że jedno z pól grzewczych bardzo słabo grzeje, podczas gdy inne działają bez zarzutu. Sprawdzam różne oferty, więc interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej naprawy oraz kiedy mogłaby ona zostać wykonana. Proszę o odpowiedź w tej sprawie.

Pilne! Awaria kuchenki indukcyjnej Samsung

Legnica, Smolarska
Witam. Niecałe dwa tygodnie temu zakupiłem kuchnię indukcyjną i było wszystko super, aż do wczoraj. Z urządzenia wydobywa się dziwny dźwięk, a mianowicie buczenie, dźwięk jest nie do wytrzymania szczególnie nocną porą. Proszę o pomoc, co mogło się stać, skoro indukcja wcześniej tak głośno nie buczała?

 

Twoja płyta indukcyjna została podłączona w niewłaściwy sposób? Urządzenie wybija bezpieczniki w mieszkaniu? Takie awarie wymagają interwencji doświadczonego serwisu AGD. Rzetelnych, solidnych i uczciwych specjalistów od naprawy płyt indukcyjnych z Legnicy znajdziesz na stronie Naprawek. Sprawdzone serwisy sprzętu AGD z Legnicy błyskawicznie naprawią niemal każdą usterkę. Wybierz jeden z serwisów płyt indukcyjnych, zadzwoń do specjalisty jeszcze dziś i umów się na najbliższy wolny termin, a Twój sprzęt posłuży Ci przez lata.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502