Naprawa Ekspresów do Kawy Legnica

Serwis Urządzeń AGD Adamex Adam Cichoszewski
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Szukając serwisu AGD zwróć uwagę na naszych specjalistów w dziedzinie naprawy domowych sprzętów. Przeciekająca zmywarka, pralka, która nie pobiera proszku czy dymiący piekarnik to dla naszych pracowników żadne wyzwanie. Bezpośredni dostęp do części AGD, szerokiego zaplecza narzędzi i wciąż aktualizowane kwalifikacje pozwalają nam pomagać klientom szybko i sprawnie. Profesjonalna naprawa AGD tylko u nas!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

W okolicy szukam serwisu do przeglądu ekspresu do kawy Saeco

2021-01-11 Lubuska, Legnica
No trafia mnie już szlag. Chodzi o to, że w moim urządzeniu do robienia kawy wycieka woda, którą wlewam do pojemnika. Czy mogę coś z tym zrobić? Czy wystarczy tylko kupić nowy pojemnik do wody? Zależy mi na szybkim kontakcie z Państwa strony w tej kwestii.

Ekspres ciśnieniowy Saeco

2020-11-20 Legnica, Zawiszaków
Kupiłam na promocji w markecie ekspres do robienia kawy. Po kilku dniach zaczął bardzo głośno pracować. Nie wiem, czy to jest normalne, czy lepiej zgłosić ten sprzęt na reklamację? Najpierw chciałabym, aby od Państwa serwisant przyjechał i wykonał diagnozę mojego urządzenia. Czy jest taka możliwość?

Ekspres do kawy DeLonghi

2020-11-02 Legnica, Gorzowska
Witam serdecznie. Nie wiem co się dzieje, ale od wczoraj mój ekspres robi tylko letnią kawe. Wydaje mi się, że coś się przepaliło w tym urządzeniu i dlatego teraz mam taką kawę, która jest już prawie zimna. Nie wyobrażam sobie pić takiej kawy i dlatego muszę mieć szybko naprawione urządzenie. Czy mają Państwo możliwość przyjechać do mnie i to naprawić jeszcze w tym tygodniu?

Serwis ekspresu do kawy DeLonghi

2020-10-17 Kobylińska, Legnica
Ostatnio jak robiłam sobie kawę w ekspresie do zauważyłam, że przebija prąd przez kabel. Wydaje mi się, że wycieka woda z tego urządzenia i dlatego wydarzyła się taka sytuacja. Jest to bardzo niebezpieczne i boję się go w ogóle włączać. Na razie jest tej ekspres odłączony od prądu, aby dzieci tam nie dochodziły. Proszę o pomoc.

Ile wyniesie naprawa w serwisie ekspresu ciśnieniowego Saeco?

2020-07-24 Szpitalna, Legnica
W mojej dzielnicy mamy strasznie twardą wodę. Mój ekspres do kawy jest zakamieniowy i trzeba go odkamienić. Czy Państwo zajmują się takimi usługami? Bardzo mi zależy na czasie i chce szybko mieć to zrobione. Czy macie takie usługi w swojej ofercie na cito?
732 080 502