Naprawa Płyt Indukcyjnych Chorzów

Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Full Serwis AGD Mateusz Puszek

Naprawa Płyt Indukcyjnych Chorzów
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Korzystałam z usługi naprawy indukcji 400V. Pan bardzo szybko odpowiedział z propozycją terminu na kolejny dzień. Na miejscu był punktualnie, do tego okazał się osobą miłą i niezwykle sympatyczną. Usługa wykonana została starannie i szybko, a cena była niewygórowana. Bardzo polecamy!"
Wybrane zlecenia

Potrzebuję serwisu płyty indukcyjnej Candy

Łukowa, Chorzów
Mam problem z indukcją, która strasznie słabo grzeje. Nawet żeby zrobić głupie warzywa na patelnię, trzeba czekać lata świetlne, żeby się nagrzała. Płyta ma dopiero 2 lata. Bardzo proszę o pomoc.

Szukam fachowca do płyty ceramicznej

Chorzów, Stara
Dzień dobry, uderzyłem przez przypadek w szkło w płycie i teraz jest ono pęknięte. Czy opłaca się wymieniać szkło w pękniętej szybie, czy lepiej w tym wypadku zakupić nowy sprzęt? Czytałem opinie, że taka naprawa jest rzekomo nieopłacalna, ale chciałbym jeszcze porozmawiać z fachowcem. Proszę o informacje.

Usterka w płycie wolnostojącej Samsung

Małgorzatki, Chorzów
Jakiś czas temu przez przypadek wylałam sporą ilość zupy na indukcję i od tamtego czasu nie działa w niej panel dotykowy. Proszę o informację, czy można to jeszcze naprawić? Jaki byłby koszt?

Jaki jest czas naprawy płyty indukcyjno-gazowej?

Lwowskich Dzieci, Chorzów
Mam płytę indukcyjną i następujący problem: po załączeniu pól grzewczych z lewej strony, ta wybija korki. Nie znam się na elektryce, dlatego szukam informacji, gdzie tylko się da. Proszę mi powiedzieć, co może być przyczyną takiego zachowania indukcji? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Potrzebuję naprawy kuchenki indukcyjnej Beko

Chorzów, Chłodna
Dzień dobry, mam taką usterkę w płycie indukcyjnej, która objawia się tym, że jedno z pól grzewczych nie działa, konkretniej lewe dolne. Interesuje mnie przede wszystkim koszt usunięcia tej awarii.

Jaki jest czas serwisu indukcji Amica?

Przemysłowa, Chorzów
Witam, jak w tytule poszukuję serwisu płyt indukcyjnych. Usterka polega na tym, że w mojej indukcji nie działa programator, kuchenka w ogóle nie reaguje na wydawane jej polecenia, przyciski nie chodzą tak, jak powinny. Proszę o pomoc.

 

Twoja płyta indukcyjna nie chce się włączyć? Nie panikuj. Być może da się ją jeszcze naprawić, jednak potrzebna będzie pomoc profesjonalisty, który na naprawie płyt indukcyjnych zna się, jak nikt inny. Gdzie znaleźć najlepszy serwis płyt indukcyjnych? Chorzów należy do miast, w których swoje usługi świadczą współpracujące ze stroną Naprawek firmy AGD. Oferują one kompleksową naprawę sprzętów gospodarstwa domowego wielu typów i marek. Również płyty indukcyjne naprawiają bez problemu, więc warto zostawić im swoje zgłoszenie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502