Naprawa Pralek Chorzów

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki przebiegła ekspresowo i co dla nas najważniejsze - skutecznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej przez tych specjalistów. Taki serwis pralki z dojazdem to prawdziwy skarb - inne ekipy powinny brać z nich przykład. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Poleciłem również ich kompleksowe i niedrogie usługi rodzinie oraz znajomym."
FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianą łożysk zajmował się dla mnie ten specjalista od AGD i muszę przyznać, że efekt pracy pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem profesjonalizmu, z jakim podszedł do pracy. Jeśli kogoś interesuje pilny serwis pralki, polecam z całego serca za kompleksowość usług oraz atrakcyjne ceny. Telefon do pana oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo w życiu nigdy nic nie wiadomo."
F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 59
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z naprawy pralki, jaką wykonywał dla mnie ten specjalista. Rozmowa wstępna była bardzo miła - wysoka kultura osobista, fachowość, odpowiedzialność i ogromne zaangażowanie. Cena również okazała się przystępna - była nawet niższa od tej, którą zaproponował podczas rozmowy telefonicznej. Polecam gorąco, a telefon kontaktowy oczywiście pozostawiam na przyszłość."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była pomoc doświadczonego i najlepiej niedrogiego serwisu pralki automatycznej, a ten technik okazał się odpowiednią do tej pracy osobą. Wymiana amortyzatorów przyniosła oczekiwany efekt, za co jestem bardzo wdzięczny. Polecam przede wszystkim za fachowość, sumienność, odpowiedzialność, a także za atrakcyjny cennik usług, który z pewnością doceni każdy w potrzebie. "
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis pralki na miejscu doskonale poradził sobie z uszkodzonym programatorem. Naprawa technikom zajęła kilka chwil, a do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, za co jestem im bardzo wdzięczny. Polecam z całego serca ich kompleksowe usługi, a kontakt telefoniczny do panów oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Naprawa pralki Gorenje

Chorzów, Łabędzia
Zadziała się straszna rzecz, coś się dzieje z moim urządzeniem piorącym. Przestało pobierać proszek z podajnika chociaż wcale nie ma problemu z płynem do płukania. Próbowałem też z płynem do prania, ale on także zostaje. Czy to może być jakaś poważna usterka?

Naprawa automatu Samsung

Piastów Bytomskich, Chorzów
Czy ktoś mógłby przyjechać do mnie i zobaczyć co się dzieje z tą pralką? Mieliśmy w bloku przerwę w dostawie prądu z powodu wymiany liczników. Zanim to zrobili kazali wszystko poodłączać więc to zrobiłam, jednak po modernizacji i próbie wstawienia prania nie chciała się uruchomić. To jest bardzo pilne

Technik do automatu Samsung

Chorzów, Jaśminowa
Witam państwa, proszę o pomoc, wydaje mi się że pralka nie grzeje wody, ponieważ niektóre podstawowe plamki i zabrudzenia nie chcą zejść i muszę je prać ponownie. Czy tak usłyga jest droga?

Potrzebuję serwisu do mojej pralki LG

Chorzów, Słoneczna
Dzień dobry, piszę ponieważ chciałbym zamówić specjalistę, który naprawi mi przeciekający automat. Dzieje się tak zawsze podczas prania na wysokich obrotach. Lekko od spodu ciurkiem płynie woda. Proszę o skontaktowanie się

Serwis pralki LG

Chorzów, Jaworowa
Witam serdecznie. Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w sprawie mojego automatu. Razem ze szwagrem odnawialiśmy łazienkę więc stała gdzieś tam w przedpokoju nieużywana. Jak skończyliśmy to naturalnie próbowaliśmy ją z powrotem odstawić ale wyślizgnęła nam się z rąk i jednym kantem walnęła o ziemie. Całe szczęście że nie o nowe kafelki bo żona by mnie ukatrupiła. Wracając do sedna, nie chce się teraz włączyć pralka, czy mogło się coś odpiąć w środku? Proszę o polecenie serwisu w tej sprawie

Jaki koszt naprawienia pralki Electrolux

Chorzów, Bławatkowa
Wróciłem do domu po imprezie urodzinowej ostatnio i przez przypadek wrzuciłem do prania spodnie razem z paskiem. Zasnąłem od razu więc tylko rano wyjąłem wszystko i rozwiesiłem. Po tej sytuacji przy każdym uruchomieniu automatu zaczyna on bardzo głośno chodzić. Niby pasek był cały ale może jakaś inna część się gdzieś dostała? Szukam serwisu któy może to obejrzeć i wyeliminować

 

Skończyła Ci się gwarancja na pralkę, a wraz z nią skończyło się również jej prawidłowe działanie? Niestety tego typu rzeczy zdarzają się bardzo często. Jest jednak jedna dobra wiadomość. Nie musisz inwestować w nowy sprzęt. Wystarczy telefon do solidnego serwisu pralek, a taki bez wątpienia znajdziesz wśród serwisów AGD, które współpracują ze stroną Naprawek. Interesuje Cię naprawa pralek w Chorzowie? W serwisie Naprawek czekają na Ciebie eksperci od naprawy pralek różnego typu, którzy chętnie zajmą się Twoim uszkodzonym AGD. Skontaktuj się z nimi jeszcze dzisiaj!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502