Naprawa Piekarników Zielona Góra

Usługi Ogólnobudowlane - Krzysztof Gorockiewicz
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Gdy potrzebny był mi pilny serwis piekarnika, ten specjalista stanął na wysokości zadania i nie zostawił mnie bez pomocy, mimo okresu świątecznego. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście i zrozumienie sytuacji. Z przyjemnością polecam usługi tego Pana!"
Wybrane zlecenia

Naprawa piekarnika Gorenje

Prosta, Zacisze
Witam Państwa serdecznie. Moje urządzenie w kuchni zupełnie odmówiło mi już posłuszeństwa. Obojętnie na jaką temperaturę bym go nie ustawiła, to sprzęt w ogóle nie grzeje. Włącza się, ale nic więcej, nie pracuje. Bardzo proszę o szybką pomoc w tym zakresie.

Naprawa piekarnika wolnostojęcego na jutro

Pileckiego
Interesuje mnie natychmiastowa wizyta doświadczonego, znającego się na naprawach sprzętów AGD fachowca w moim domu! Nie wiem co się stało, ale mój piecyk w kuchni zupełnie powariował. Wstawiłam do środka ciasto, nastawiłam temperaturę i uruchomiłam urządzenie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że biszkopt już mam dawno wyjęty, a piec cały czas grzeje. Pomocy!

Naprawa piekarnika do zabudowy Samsung w okolicy

Zielona Góra
Niestety, ale praca mojego urządzenia gastronomicznego w kuchni pozostawia wiele do życzenia. Wydaje mi się, że dolna grzałka nie działa tak jak powinna, ponieważ non stop mam jedzenie przypalone od tej strony. Serdecznie proszę o syzbki termin diagnozy oraz ewentualnej naprawy niesprawnego sprzętu.

Naprawa piekarnika w pobliżu

Chynów, Zielona Góra, Dębowa
Pilnie poszukuję fachowca zajmującego się serwisem sprzętów AGD w okolicy mojego domu, ponieważ mój niesforny piecyk w kuchni znowu się popsuł. Tym razem w ogóle nie grzeje, wcale nie mogę go używać. Proszę, pomóżcie mi skutecznie w tej usterce.

Ile kosztuje naprawa piekarnika elektrycznego Amica?

Zielona Góra, Zjednoczenia
Dzień dobry. Kiedynajwcześniej macie Państwo dostępny termin wykonania serwisu mojego około dziesięcioletniego urządzenia bardzo dobrej marki? Problem polega na tym, że mój sprzęt w kuchni bez przerwy grzeje. W ogóle nie reaguje na wyłączanie i zmianę temperatury. Musiałam całkowicie odłączyć go od zasilania. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii!

Niesprawny piekarnik gazowy Electrolux w okolicy

Zielona Góra, Sulechowska, os. Zdrojowe
Nie ukrywam, ze zależy mi na błyskawicznej wizycie doświadczonego fachowca od sprzętów AGD w moim mieszkaniu! Nie wiem co się stało, ale w moim piekarniku jest pełno dymu, aż boję się go otworzyć. To niemożliwe, żebym coś przypaliła, bo włożyłam zapiekankę jakieś dziesięć minut temu. Wszystko wyłączyłam, pilnie oczekuję na Waszą pomoc!

Jaki jest koszt naprawy piekarnika?

Zielona Góra, Tysiąclecia, Cicha
Witam. Z kosztami jakiego rzędu powinnam się liczyć, jeśli mój około pięcioletni sprzęt gastronomiczny w ogóle nie osiąga żądanej temperatury?Bardzo utrudnia mi to życie i praktycznie uniemozliwia korzystanie z tego urządzenia. Serdecznie proszę o Waszą pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502